• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Me ke nuk ju ecen mhb ne forum?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,284
Tani qe me kopjoi temen kam pershtypjen qe nuk do me ece me muhabeti MiSS lol

Tema: ti rreshtoj çik
Me dorinen e keni kuptuar vete :p
Me Sisi
Me Elen
Me Senseo Dhe Fiore kohet e fundit
 

Elaa

!
Princesha Forumit
Mesazhe
1,816
Tani qe me kopjoi temen kam pershtypjen qe nuk do me ece me muhabeti MiSS lol

Tema: ti rreshtoj çik
Me dorinen e keni kuptuar vete :p
Me Sisi
Me Elen
Me Senseo Dhe Fiore kohet e fundit
Flm!
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,284
Hajde reshto emrat
Frank i pari :p
 

Fiore

Ikur larg.....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,480
Location
Gjithandej...:D
Tani qe me kopjoi temen kam pershtypjen qe nuk do me ece me muhabeti MiSS lol

Tema: ti rreshtoj çik
Me dorinen e keni kuptuar vete :p
Me Sisi
Me Elen
Me Senseo Dhe Fiore kohet e fundit
Po ska gje:D
Na shkon naj gjo tjeter ne te dyve:D Kollaj mhb :p
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,284
Kuc anej
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
skam me asnji muhabet
e me mire qe skam
se spo du me u ba pjese e llogjeve ketu
 
Reactions: Iva

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,888
Location
Struge
Jane ca, me mire te mos i permend.
 
Top