Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Më mir "single" apo në një "lidhje" në ditët e sotme ?

Eeeee, nuk e diii shummm miiir...
Se ne jemi nga Grekiaaa dhe nuk e dujmmmm aq mir...
Por neve tani që erdhëm, blevëm "Alb Telekom"...?

Jepni mendimin tuaj në lidhje me temën... ?
Pou to kseris si ti ime go? :D
 
Pou to kseris si ti ime go? :D
Wakawakawakawaka ky ishte zjarr venes si personazh “pu to kseri”
O sa kam qesh me ket idjotin!

Tema: nuk mendoj se eshte faktor statusi! I lidhur apo jo nuk eshte nje zgjidhje, eshte thjesht fat!
gjithmon kur behet fjale per lidhje me qellime serioze, dashuri te ndjere me zemren ne gjoks jo me ate mes kembeve :p
 
Duhet të kuptosh, që kta që thojnë "single" ... Maximumi mund të ken 6 muaj që jan ndar... Pas muajit të 6 fillojn e ndryshojn mendim ?
Dmth me periudha ? :D

6 muaj shkon shume
por te zjarrta 3 muaj do ish bukur :D

Tema

Normal kshu ne kasollen ( ngrohte) them une. :)
 
Mendoj qe me mire eshte te jesh ne nji lidhje....
Sexi eshte kenaqesi momentale
E ndjenja ????
Jo ajo eshte kenaqesi reale
 
Me mir Friends with benefits
As scan drrasat as si jep llogari
 
Sado rehat të jesh( singëll) vjen një moment që kërkon ku të humbasësh qoftë e në një përqafim?
Si qënie njerëzore, sna gjindet ana, kur si kemi i duam e kur i kemi i flakim.
Pa dyshim që në një marrdhënie është më mirë por varet se si ndërtohet. Ky është çelsi.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.