Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

me ndihmoni!!

Mund te zgjedhesh :

-Divorcet
-Femijet
-Pensionistat

Them qe e para I permbledh pak a shume te tera dhe i prek te tere , so personalisht do zgjidhja te paren .
Shume faleminderit,duket qe e vetmja qe e ke kuptuar cfare kam kerkuar
 
We si meqen te JOQ me kto komente
Kur tha njoni qe kam ngel ne mes 4 rrugesh ne gjermani , dhe lexoje disa nga komentuesit po cdeshe ti aty pse ike kur nuk ke njeri ose kur lexoje dike qe do te ndihmoja un por jam ne greqi , ja dhe ju si ato jeni hajt suksese ne jet dhe ne dashuri
Hec vdis
 
Se tha kush dukesh qe nga fotoja ca fytyre ke
Zemer, mos i kalojm ne "ofendime" gjerat.
Pergjigju kujt do dhe si te duash por pa tejkaluar.
Dhe besoj se ska shum lidhje injoranza ne kte mes por thjeshte shakaja. Ti ishalla e gjen temen qe te duhet dhe me suksese.
 
@Alexa tema me aktuale per realitetin shqiptar eshte "Shqiptaret,deshirojne apo detyrohen te emigrojne?"
 
ne cikin rresht e lexove qe une sdi te bej detyren apo qe kerkova tme beni detyren??? Kerkova nje ide per temen por mesa duket injoranca ben te veten
Zogu push zi
Mirmengjes
Mund te besh shkoll 24 ore gjith jeten po nqs arrin tkerkosh ide per ate cfar studion ateher te mingon inteligjenca
Injorancen shikoje te vetja pastaj shprehe ne ato cfar shkruaj une
Kalofsh kendshem dhe te ruajt zoti diplomen qe po studion
 
Zogu push zi
Mirmengjes
Mund te besh shkoll 24 ore gjith jeten po nqs arrin tkerkosh ide per ate cfar studion ateher te mingon inteligjenca
Injorancen shikoje te vetja pastaj shprehe ne ato cfar shkruaj une
Kalofsh kendshem dhe te ruajt zoti diplomen qe po studion

Nuk e ke kuptuar Cupen fare .

Cupa nuk erdhi qe ti bej detyrat njeri e as ti japin mend , thjeshte kerkoi ide teme ne nje shoqeri mbare virtuale ku prezanton/perfaqeson edhe shoqerine Shqiptare ..e duke qene qe Eshte nje shoqeri e zgjeruar, kerkoi edhe ide duke shpresuar qe mund te kete perzgjedhje kendveshtrime dhe ide te shumta per te perzgjedhur.

Por nuk eshte faji i asaj, se ta dinte qe do te sulmohej ne k’te forme.. as nuk do ta kerkonte. Lool
 
Nuk e ke kuptuar Cupen fare .

Cupa nuk erdhi qe ti bej detyrat njeri e as ti japin mend , thjeshte kerkoi ide teme ne nje shoqeri mbare virtuale ku prezanton/perfaqeson edhe shoqerine Shqiptare ..e duke qene qe Eshte nje shoqeri e zgjeruar, kerkoi edhe ide duke shpresuar qe mund te kete perzgjedhje kendveshtrime dhe ide te shumta per te perzgjedhur.

Por nuk eshte faji i asaj, se ta dinte qe do te sulmohej ne k’te forme.. as nuk do ta kerkonte. Lool
Zana ti e di qe un jam me shakatori ktu dhe ska shonce ta mohoj njeri
Po te me permendi ajo injorancen se lejoj
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.