Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Me çfare pseudenimi futeni ne chat dhe pse keni perzgjedh ate...

Me pare kam pas _Nina por doli nje nina tj aty
Historia e aldit ? dhe nderrova nick
Tani jam me Madam_Baby
Ose guest kur du me ba nai kontroll ?
Ok une jam @pelumbari_ qe ta dish po te shkrujta o goce po lej bidonin te zej rrallen tme kthesh prgj jam une ????
 
Hall filja
Domethen
Jam me e vjetra chatit edhe halla e ktynve ?
 
Une edhe kur kam hy me vete ksm
Fol nuk flasin aty po ste njoften po te njoften bijn ne dashni direkte edhe vdesin te nesmen ??? nja 4 i percolla une nick nejma ?
 
Nuk e tregoj se me kuptojne.

Nuk gjuhet me nofken Passion atje

sa hyj me shkruajne ne privat
ai i forumit je? ??

Kam vene nje nofke

qe po me ecen marketingu fuqishem

M'kan fiksim mua
m'kan fiksim mua ???
 
  • Kiss
Reactions: .
Wtf ??? pse duhet ndryshu Niku !
Ne fakt kam perjetu shume gjera por nje se kam kuptu gjer sot si Femra e mashkuj pse duhet te jene shume fytyrash?
Sorry sdua te ul asnje por besoj qe dhe ne jete Reale jeni shume fytyrash dhe njerez te pavlere? Sorry por e verteta dhemb!
Une kam kohe qe kur kam fillu Studimet ne Chat por asnjehere skam ndryshu Nik se di pse por nje e di jam e ngelem i paster sic me kan mesuar Prinderit e mi , dhe sic e kam Kulturen!
Dhe nje keshille per Femrat e mashkujt kenaqesia nuk eshte me Shkronja por kenaqesi te jep personi qe ka Shikim e aromen e bukur e jo qe te hyp njehere e thot e kapa dhe nje zocke apo nje Q..
Fatekeqesi qe Bota virtuale u ka vene para me Enderra qe jane jasht Truve tuaja , prandaj do u keshilloja therrisni mendjes jetoni me Realitetin se jeta e shkurter!
Per femrat qe jetojne jeten qe se duan, ndahuni mos u beni Loder e Manjakeve qe kane femije e rrine neper hale duke u shkruar sikur ndiejne per ju, nxirruani Bojen ti shofin Kalamajt e tyre ca Monstrash jane e mos u beni Muhabet kafeje !
Per cunat skam cthem vec para se te ulni nje Femer mendoni sikur te ishte motra e juaj si do ndiheni!
Zoti qoft me cdo njeri qe jeto!
Naten all!

#tag @Relax1 @ANABELA @Bjondina2019 @Sole @Alea @Coko @Dorina @Sara @Ersaa etc... jeni shume zoti u ruajte?
 
Unique dhe CaTaLeYa
Edhe pse tani pak futem vec i sy ?
 
  • Pëlqej
Reactions: .

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.