Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Me çfare pseudenimi futeni ne chat dhe pse keni perzgjedh ate...

Wtf ??? pse duhet ndryshu Niku !
Ne fakt kam perjetu shume gjera por nje se kam kuptu gjer sot si Femra e mashkuj pse duhet te jene shume fytyrash?
Sorry sdua te ul asnje por besoj qe dhe ne jete Reale jeni shume fytyrash dhe njerez te pavlere? Sorry por e verteta dhemb!
Une kam kohe qe kur kam fillu Studimet ne Chat por asnjehere skam ndryshu Nik se di pse por nje e di jam e ngelem i paster sic me kan mesuar Prinderit e mi , dhe sic e kam Kulturen!
Dhe nje keshille per Femrat e mashkujt kenaqesia nuk eshte me Shkronja por kenaqesi te jep personi qe ka Shikim e aromen e bukur e jo qe te hyp njehere e thot e kapa dhe nje zocke apo nje Q..
Fatekeqesi qe Bota virtuale u ka vene para me Enderra qe jane jasht Truve tuaja , prandaj do u keshilloja therrisni mendjes jetoni me Realitetin se jeta e shkurter!
Per femrat qe jetojne jeten qe se duan, ndahuni mos u beni Loder e Manjakeve qe kane femije e rrine neper hale duke u shkruar sikur ndiejne per ju, nxirruani Bojen ti shofin Kalamajt e tyre ca Monstrash jane e mos u beni Muhabet kafeje !
Per cunat skam cthem vec para se te ulni nje Femer mendoni sikur te ishte motra e juaj si do ndiheni!
Zoti qoft me cdo njeri qe jeto!
Naten all!

#tag @Relax1 @ANABELA @Bjondina2019 @Sole @Alea @Coko @Dorina @Sara @Ersaa etc... jeni shume zoti u ruajte?


Perceptimet vine si pasoje te eksperiences qe ke ne chat gjithmone sipas mendimit tend, po kjo sdo te thote ti pergjithesosh te gjithe me nofkat qe permende me lart.

Nuk them se jam kundra asaj qe je shprehur pasi anonimiteti te jep te drejte te besh shume gjera, po ka edhe anet e mira te saj.
 
Heu o @RRUGACII bec ktu qe stregohet ftyre nick ndrrohet per tallje hajdari se chati i atille osht bisede anonim sot je bedriu neser azbiu pasneser tlind deshira behesh manushaqja clidhje ka fytyra ne chat mos matrro me forumin se ktu kush do ka vendos foto chati ska tbukur as shemtut ne nje moment perkates te ngjit biseda dhe kaq .
Ja un pergjithsi maj nick guns n roses por sot ndjehem si @hamshori qe luan tavull kjo me ben me du fytyra?
 
Heu o @RRUGACII bec ktu qe stregohet ftyre nick ndrrohet per tallje hajdari se chati i atille osht bisede anonim sot je bedriu neser azbiu pasneser tlind deshira behesh manushaqja clidhje ka fytyra ne chat mos matrro me forumin se ktu kush do ka vendos foto chati ska tbukur as shemtut ne nje moment perkates te ngjit biseda dhe kaq .
Ja un pergjithsi maj nick guns n roses por sot ndjehem si @hamshori qe luan tavull kjo me ben me du fytyra?
Ti Zocke dhe cke ne Mendje e di para se ta besh ! Hajdar ti mua mi Zocke? Si nje qen i Eger pret Viktimen e rradhes si ne Chate e Forume! Zocke @Haters kur flas po ste permenda Nik urt! Por te dogji mesa po shifet,pfff Problemi jot Zocke?
 
Te vdes un ku ke msu ti zocken a ti thirr gjith e qeshim bashkarisht??? Kopil ferre
 
Fiqeri shapka
Me emrin tim te vertet
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.