Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Me sa kenaqet njeriu?

Valla sdi per tjert amo un kurr nuk knaqem me asgje gjithmon bej qe ti knaq te tjeret..
 
Ndahen ne 2 kategori.
Mashkulli knoqet me 2 gisht vend
Femra nuk knoqet as me krejt boten.
 
Thone se per femrat , pasi behen Nena , periudha me e bukur eshte kur i kane femijet mire dhe kur ne cdo mbremje para se te fleje i mbulon e i puth duke i uruar "Naten e mire " .

Jam me fat qe aktualisht jetoj kete pjese te jetes .

Gjate dites kenaqem me pak edhe pse kerkoj shume . Me jep kenaqesi nje lule , nje cicerime zogu , nje telefonate , nje mesazh etj...
 
Njeriu zakonisht kenaqet me "shume" nga gjithçka! Kenaqet me shume pushtet, me shume para, me shume aventura, me shume argetim, me shume dashuri, me shume liri etj etj. Por ne fakt, kenaqesine ne jete nuk e bejn ato gjera qe jane me "shumice", diferencen e bejne vetem nje "pakice" e tyre...
 
Sa më shumë të ketë njeriu aq më shumë kërkon.
Ama në një moment që goditet nga një fatkeqësi fillon t'ja dijë vlerën asaj që ka dhe është mirënjohës.
Për fat të keq asnjëherë nuk jemi falenderues ashtu si duhet
 
Varet eshte ceshtje karakteri dhe personale .. ca kenaqen edhe me asgje , ca me shume pak , ca i kane te tera dhe prape nuk kenaqen … e ca kenaqen edhe me fjale boshe .
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.