Mendime çasti

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Mesazhe
7,366
Me ka ndodhur dhe mua te shkruaj e te fshi...ndoshta sdua te me njohin pikat e dobeta qe shpreh natyrshem aty...😏
Po nuk u ndieve mire me to ti si autor, ME MIRE MOS I SILL. :)

Habitem me kete ndikimin e tjereve.

Sa shkronja hidhen kot kryesisht e per humor
medet te rrijme te mendojme
c'do mendojne e thojne tjeret. :)
 
Reactions: Dea

Dea

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
924
Po nuk u ndieve mire me to ti si autor, ME MIRE MOS I SILL. :)

Habitem me kete ndikimin e tjereve.

Sa shkronja hidhen kot kryesisht e per humor
medet te rrijme te mendojme
c'do mendojne e thojne tjeret. :)
Per te Ditari e kisha fjalen...aty nuk dua te aktroj aspak..por te jem vetvetja...ndryshon puna ne temat e tjera ku sigurisht dhe argetohemi .
 
Top