Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Mendime, kritika dhe sygjerime rreth chatit!

Status
Not open for further replies.

miku

Chatoshqip.com
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 15, 2017
Mesazhe
295
Pëlqime
617
Pikë
93
Mosha
38
Location
Albania
Website
chatoshqip.com
Do me interesonte shume te dija mendimet tuaja rreth chatit NeTeDy, por do me interesonte akoma me shume te dija ndonje kritike ose sygjerim ne permiresimin e ketij chati.
Mendoni se aktualisht ketu ku kemi arritur, duhet te jemi te kenaqur me veprimet dhe kontributin qe kemi dhene gjithsecili?
Mendoni se dicka nuk shkon mire?
Mirepres te gjitha mendimet, kritikat dhe sygjerimet nga gjithsecili perdorues i ketij chati por dhe nga pjesetare te stafit Aop, Sop, Opers :)
Ju lutem mos kaloni ne pergjigje ofenduese ndaj njerit tjetrit
 
Last edited:

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ledia

ShKoDrAnE.4.Ever
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 2, 2017
Mesazhe
2,717
Pëlqime
7,016
Pikë
113
une do te doja te kishte ignore dhe per atafin oper sop a ca quhen..sic eshte komanda ignore per usera te thjeshte
.
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,320
Pëlqime
7,723
Pikë
113
Ledia keto gjera qe thua ti qendrojne ama mudnem tete te them dicka
Kam qene staf op. Staf sop. E tashme jam staff oper
Nuk vendsoen te gjithe oper por ata/o persona te cilet e meritojne ne cdo asepkt jo te gjithe mundte te jene oper mund ti dine komandat por skane tipin
Te pershendes bukuroshe @Ledia
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,320
Pëlqime
7,723
Pikë
113
@miku mendoj qe jemi ok ne pergjithesi ama calojne disa nuk po permend emra ne vecanti.. por disa abuzojne me ose pa dashje me @
Personalisht staf oper jemi tok e sbesoj se abuzon ndokush
 

ANGELIQUE

𝓐𝓵𝓹𝓱𝓪...
Kontributor
IRCD/Staff
Regjistruar më
Jul 15, 2017
Mesazhe
6,241
Pëlqime
9,527
Pikë
113
Location
The dark side of Heaven
Hi emmm..☺

Un para disa diteve e kam thon edhe po e them prap te ndryshohet pamja (Thema) e chatit ne kete menyre dhe do te jete me i bukur per usera e do i jap me shm gjalleri chatit me ngjyra te ndezura🤩!!!

P.s vetem madhesia e shkronjave te kjo pamje duhet te ulet pakez te behet e njejt si jane tashi .

Ndersa Emrat(nickat) me style bold perfect duken !!🤗


View attachment 26268

View attachment 26269
 

MaYaDa

Don’t touch!
Kontributor
Regjistruar më
Dec 22, 2017
Mesazhe
9,294
Pëlqime
13,247
Pikë
113
Location
Tre metra mbi qiell!
Une do thoja per dhomat qe mund te hape cdo user vetem me nje # perpara te hapen me miratimin e staffit se kshu i hap cdokush dhe bie popullariteti i dhomes #shqiperia qe esht kryesorja !
Pjesa tjeter e punes mbetet thjesht per tu admiruar.
 
H

HerculeS

Guest
Un personalisht do preferoja qe kritikat te beheshin nga frekuentuesit , sa I perket arritjes un mendoj se sduhet te jemi te kenaqur per cka eshte arritur sepse mundesin gjithmon Jan per me shum se kaq dhe duhet te ishte arritur me shum se kaq , me te persosur na bejn kritikat dhe kryesisht ankesat e frekuentueseve ( nese shifen me seriozitet) , sa I perket pjeses nese dicka nuk shkon mir , eshte mese e qart qe dicka nuk shkon mir vetem nga fakti se mund te kishim arritur me shum por qe se kemi ber , thjesht duhet gjetur cfare nuk shkon mir .
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 10, 2018
Mesazhe
1,294
Pëlqime
1,728
Pikë
113
Sikur ti.ndashit gjerat gjysa user gjysa staff...jeni bo 75% e pjestarve me access e pastaj na bini.nqaf neve minoritetit :p...
Ps jeni me.open mindet I mbani shum gjerat maje me.maje...e keni shum.inatqore ne staf...gjo qe sosht aspak e hijshme per aq koh sa o virtualitet peace love ppl
 

miku

Chatoshqip.com
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 15, 2017
Mesazhe
295
Pëlqime
617
Pikë
93
Mosha
38
Location
Albania
Website
chatoshqip.com
Eshte nje shprehje "Kush ka celesin e shpise ,sigurisht ka edhe te dhomave" :p:p
Edhe pse ky shembull nuk ka fare lidhje me privatin e perdoruesve...pa problem do pergjigjem brenda ketij shembulli.

Sado qe dikush mund te kete celesin e gjithe shtepise, nuk e ka autorizimin, as te drejten te shkyce dhomat e kycura nga pjestaret e tjere te familjes.
Bisedimi ne privat eshte dicka e kycur mes dy bashkebiseduesve sepse quhet Privatesi Personale vetem e atyre dhe e askujt tjeter.
Dhe Privatesia Personale rrespektohet kudo, madje dhe ne chat.
 
U

Universal

Guest
Edhe pse ky shembull nuk ka fare lidhje me privatin e perdoruesve...pa problem do pergjigjem brenda ketij shembulli.

Sado qe dikush mund te kete celesin e gjithe shtepise, nuk e ka autorizimin, as te drejten te shkyce dhomat e kycura nga pjestaret e tjere te familjes.
Bisedimi ne privat eshte dicka e kycur mes dy bashkebiseduesve sepse quhet Privatesi Personale vetem e atyre dhe e askujt tjeter.
Dhe Privatesia Personale rrespektohet kudo, madje dhe ne chat.
Teoria jote bie poshte madje ka dhe fakte qe te albnetwork privatesia nuk ekzistonte.
 

Jorina`

be yourself everyone else is already taken
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 17, 2018
Mesazhe
1,089
Pëlqime
1,250
Pikë
113
Location
Zürich
Une mendoj se ky @HerculeS duhet te hiqej me kohe, me qe me mik eshte ne staf dhe jo qe ka be naj gje!
Pervec !kb/voice/op/deop aq di ky mavriu!

I njejti avaz eshte si ktu si te chati tjeter sepse personat e njejt e udhheqin chatin...nuk eshte se e bejn detyren ne menyre korrekte, te bo kb se e ke sha 2010 ose e ke tall main....
Disa persona aq i kan aftesit mendore kshu qe te ishte ky @herkuli pa acces do ta beja ta vriste veten 😂😂😂😂
 

miku

Chatoshqip.com
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 15, 2017
Mesazhe
295
Pëlqime
617
Pikë
93
Mosha
38
Location
Albania
Website
chatoshqip.com
Teoria jote bie poshte madje ka dhe fakte qe te albnetwork privatesia nuk ekzistonte.
@Universal flm qe me jep nje pasim kaq te bukur, madje jo thjesht pasim, kjo eshte assist per Gol. :D
Por nuk dua tja fus Golin kete here, Albneti le te beje vet Autogola ne lidhje me privatesine e userave te tij.
Privatesia per userat ne chatin Netedy ishte nje nga qellimet kryesore te nismes se krijimit te ketij chati dhe gjithnje do mbetet te jete Privatesi.
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 10, 2018
Mesazhe
1,294
Pëlqime
1,728
Pikë
113
@miku jobse me.plasnshum...por te siguroj qe ka ndodh qe o lexu biseda mos me.thuaj mjepnfakte e, gjoja pasi un hy nga puna e smerem me rujt logse...mezi rruj timin ;) por te siguroj qe ka ndodh..se kam kalu permanent direkt sa I kam permen e nick e di vet ai qe e ka bo :)
 

Jorina`

be yourself everyone else is already taken
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 17, 2018
Mesazhe
1,089
Pëlqime
1,250
Pikë
113
Location
Zürich
Po ama shume shpejt harrojn shqipezat prioritetet e tyre, dhe gjithmon do perfundojn si albanetwork perderisa mbahen ne staf Monuments te xhaxhit emver!!
Stati ka nevoj per Personal te fresket, qe kan opinion neutral, qe nuk dalin main me zen dashnor/e me acces dhe mbi te gjitha nuk e perdorin per qellime personale!!
Ktu futet ne detyr cdo kush qe ka dashnor/e, miq etc
Kshu qe mos na pyesni hiq aman se ndryshe flisni ndryshe veproni :)
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top