Mendime të momentit, sepse jeta është momente❤️

DuQe

♡☆Une me ty...ti me mua...NeTeDy ♡🐆🐅
BlacK LoVe
Mesazhe
13,197
Shum mendime ne kok...
Te kthej shum gjona pas .
Por ndonjer mendoj qe jo sepse sado te durosh sado te kalosh gjera disa dhembin
 

DuQe

♡☆Une me ty...ti me mua...NeTeDy ♡🐆🐅
BlacK LoVe
Mesazhe
13,197
E di jam kokfortt
Egoiste ndonjer acaruse...
Nuk du te sillem ndryshe nuk dua as me pak as me shum dua mjaftueshem per te qen e lumtur
 

EkzoTiiKee

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
2,785
Vendndodhja
Switzerland
E enderove ate çast
Kur njerzit do te na linin nje moment, vetem?
Qe t’i thoshim njeri tjetrit diçka me shume
Qe ti te ishe Ti dhe une te isha Une?
Ja tek erdhi..
Ti s’the asgje
Asgje s’thashe dot as une.
Akrepi vraponte ne fushen e ores
ne si kujtim na mbeti
vetem nje shtrengim i lehte i dores..
 
Top