Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum/Chat mund te funksionoje ne jeten reale?!

mire e ke, po i ndjame mendim et se me i bashku jena shume larg ?



nuk jam ndakort me format absolute te menduarit, ti vete nuk je absolute aq me shume mendimi, mendoje thelle, dhe naj here shikoje pasoshen franceze qe te mbushet menja ;)



zemra e truni shpesh here per mos me thane gjithmone jane ne dualitet me njani tjetrin, kshuqe naj here qellon te fitoje truni e naj here zemra, qe ketu nis qe ti je nje qenie relative .......dhe vepron si e tille ;)

Per paragrafin e pare :

Pikerisht ate Thash un jam tip qe nuk lejoj tme bashkohen mendimet .:p

Per paragrafin e dyte.
kush tha jam absolute ? Un se mbaj veten per ndryshe nga te tjerat thjesht un per sa e njoh veten e di qe nje lidhje ne kte menyre nuk do funksionoje.
Nuk e dua . Kur je tip qe jep shume nga vetja dhe merr nje zhgenjim nga nje shok , mik ça pret nga dikush qe i fal zemren? Jo jo jam rehat sinqerisht vazhdoj te jem e mendimit qe nuk do ja lejoj vetes kurre nje lidhje te tille .
Hy knaqu me shoqeri dhe dil jeto jeten reale . ?
Kte pasoshe se kuptova ?

per paragrafin e trete . Prap Ncuq un deri ne kte moment jam e lumtur me vendimet e mia . Zemren dhe trurin e qete .?
 
Per paragrafin e pare :

Pikerisht ate Thash un jam tip qe nuk lejoj tme bashkohen mendimet .:p

Per paragrafin e dyte.
kush tha jam absolute ? Un se mbaj veten per ndryshe nga te tjerat thjesht un per sa e njoh veten e di qe nje lidhje ne kte menyre nuk do funksionoje.
Nuk e dua . Kur je tip qe jep shume nga vetja dhe merr nje zhgenjim nga nje shok , mik ça pret nga dikush qe i fal zemren? Jo jo jam rehat sinqerisht vazhdoj te jem e mendimit qe nuk do ja lejoj vetes kurre nje lidhje te tille .
Hy knaqu me shoqeri dhe dil jeto jeten reale . ?
Kte pasoshe se kuptova ?

per paragrafin e trete . Prap Ncuq un deri ne kte moment jam e lumtur me vendimet e mia . Zemren dhe trurin e qete .?

prap gabon, kur thua zhgenjim, qe ketu nisesh me nje marsh me te vogel se sa mashkulli dhe un te ftoj te jesh ne te njejtin nivel, sepse zhgenjimi mund te jete edhe nga ana e mashkullit...

po absolute je perderisa thu me ba transplant trunit e zemres....se ndryshe nuk ndryshon ide..

pasoshe ose pasaporte ose ne shqip "leterhyrse"
 
prap gabon, kur thua zhgenjim, qe ketu nisesh me nje marsh me te vogel se sa mashkulli dhe un te ftoj te jesh ne te njejtin nivel, sepse zhgenjimi mund te jete edhe nga ana e mashkullit...

po absolute je perderisa thu me ba transplant trunit e zemres....se ndryshe nuk ndryshon ide..

pasoshe ose pasaporte ose ne shqip "leterhyrse"
Thash zhgenjim sepse vetem ajo mund ta shkaterroj nje shoqeri/miqesi/dashuri po ve ca te duash ti prap un do insitoj Qe jo . Ska rendesi nga vjen rendesi ka qe ndodh .?

Edhe transplantation te bej duhet tme pershtatet mua qe jam . Kte se mendove ti ? Sidoqoft skan rendesi ça do te flasim kur un idete e mia i kam te qarta ktu e kaq vite .
 
Varet ! Mendoj qe rrjetet sociale sot jan bere nje menyre per te njohur dike per te nisur bisedat ose njohjet , normalisht sdo rrish gjith jeten nga rrjetet sociale sepse do e takosh normal!
Qe ketu mendoni gabim! Mendojeni qe rrjetet sociale jan nje mundesi qe me kete koh qe ka ardh esht mundesia ose nje menyre per te njohur dike fillimisht , se pastaj kur e njeh dike do e takosh pothuajse shpeshhere dhe perdite sdo rrish gjith jeten tu fol nga fb ose insta!
 
Thash zhgenjim sepse vetem ajo mund ta shkaterroj nje shoqeri/miqesi/dashuri po ve ca te duash ti prap un do insitoj Qe jo . Ska rendesi nga vjen rendesi ka qe ndodh .?

Edhe transplantation te bej duhet tme pershtatet mua qe jam . Kte se mendove ti ? Sidoqoft skan rendesi ça do te flasim kur un idete e mia i kam te qarta ktu e kaq vite .

po tashti kjo pune nuk asht se du me ble dicka dhe brenda ke edhe manualin e perdorimit, kto gjana nuk kane manuale, jane te lira dhe te tilla duhet te konsiderohen nga te dy palet.

te te pershtatet ty ?mundem thjeshte me shku te rrobaqepsi e me te ba nje fustan kaq sipas permasava tua ?
 
ke fole si me pas nje manual perpara, nese e ke nje manual te tille a mund te ma huazosh edhe mu....

;)
Dixhital apo doras do e doje (nese do e kisha ) . ?? Fatkeqsisht kam lind ne kohen e Enverit jo ne kohen e demokracise . Jam rehatu e nuk me ka interesu nje manual i till por kjo nuk me penalizon mendoj te shpreh cfare me duket e drejte .
 
Mundet
Pse dikush deshton, sben te niset suksesi yt duke u bazu ne deshtimin e tjetrit.
 
Dixhital apo doras do e doje (nese do e kisha ) . ?? Fatkeqsisht kam lind ne kohen e Enverit jo ne kohen e demokracise . Jam rehatu e nuk me ka interesu nje manual i till por kjo nuk me penalizon mendoj te shpreh cfare me duket e drejte .

A ban me ma dhane manualin tend ne format pergamene se qenka me e msu permendesh e me pas me e konservu ne arkivin tim?
Kuptohet qe i perkasim se njejtes kohe?
 
  • Turp
Reactions: Dea
A ban me ma dhane manualin tend ne format pergamene se qenka me e msu permendesh e me pas me e konservu ne arkivin tim?
Kuptohet qe i perkasim se njejtes kohe?
Je tu ma lyp me stil me duket ? ...manualin e kam fjalen ?‍♀️ mos te keqkuptohen teleshikuesit ? .
 
Gjuha shkon dhembe dhembi ;)

Jo nuk te lypi gja pa pas nje lloj sigurie qe ma jep manualin se ndryshe dal bllof, dhe une sdu as me zhgenjy teleshikuesin ?


......
 
  • Turp
Reactions: Dea

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.