Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum/Chat mund te funksionoje ne jeten reale?!

Po ik o shoqe se po na ben tipin ! te thash e nje here skam gje me njeri ktu ti po pate jepi se di e un ti jap por ste kam ofendu e ste kam bere asgje deri me sot ke qen vet tu fol keq e ben cdo dit nje mhb , un bej me ato qe me prekin se sjam ktu me u marr e lagu se lagu si ben ti ! Kaq kisha !

Mendoje si duash si kercenim etj ! Nerva une ? Jam shum i qet @MaYaDa e te kam fol shum paster !
Booolll boone rommaneee ?
 
Si nuk lexuam nje comment persembari vetem zenka dhe chit-chate gjithmone ??‍♀️

Cte besh ... Nuk ka pyll pa derra i thone nje fjale :) Gjithsesi do kisha deshire te lexoja komentin tend !
 
Po .. Jo.. ! Esht i vetmi argoment ku skam idet e qarta. Dmth un them jo se e njoh veten.. Por hap rrug per te tjeret...ku ta dij un... Njerez qe thojn jemi njof ne internet duhemi jetojm bashk, fejesa,martesa,fmij... Se di .. Po per vete dhem jo!
 
@MaYaDa @The_AnGeL paqe qetesj dashuri per njeri tjetrin. Ja une me @Weda lsh merni shembull nga ne. Mbreme u zune sot akoma sflasim. Hahahaga shakaaaaa

Sa per temen. Mrndoj qe nese simpatia eshte e njejte nga te dyja anet pse jo....
Vex mos u tallni
 
Joo.
Kam njohur njehere e njekohe dike ne facebook,por nuk zgjati shum.
Une i qendroja besnike kurse ai genjente/tradhetonte,kshuqe nuk ja sugjeroj askujt lidhjet e tilla.
Nuk ii fus te gjith meshkujt me 1 thes,por shumica meshkujve keshtu veprojne.
 
Po sigurisht qe funksionin , ja prsh fola me njeren ne fb "engjellushja babit" dhe me shkrujti ckemi keni 5 min te flasim per zotin tone jehova? dhe aty u mahnita dhe me la ia fjale sa i bera bllok? ja pra thelbi ketij eshte mos i gjykoni njezit nga adresa fb apo gjera te tjera ?
 
Jo kurrsesi se besoj:
Anashkaon dashnine time te paster qelibar ? :(

Une besoj

se ne chat kam gjet at qe se gjeta ne real.

Ohhhhhhhhh yeahhhhhh

Puckrriza trupi me pershkron sapo indetifikohet.

Kemi dhene fjalen se do e cojme jeten mrekulli.

Zihemi ndonjehere per arsye
pse te komplimentoi
kush te komplimentoi


por ngaqe jemi te lind per njeri tjetrin,edhe kete e kuptojme te dy (quhemi ideale)

dasmen do ta bejme virtuale
e deshmi do jene fotot tona

oh yeahhhhhhh
oh yeahhhhhh :p?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.