Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Meqenese jemi tek diskutimet shoqerore

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 13, 2004
Mesazhe
39,792
Marr shkas nga ajo qe shoh cdo dite se ku "replikoni" e postoni ju
dhe shumica pra jo shumica por 99% e "replikave" jan ne tema "Cfar do beje" "Thuaji nje fjal".. etj
Dakord qe jan pjese e forumit por a nuk mendoni se duhet te fokusoheni me shum ne postime qe ja vlen pra te zgjeroni njohuri me shum, apo te merrni informacion per dicka qe ju nevojitet apo ku di un se sme vijn ne mendje te gjitha.

Spo ju them lexoni ketu apo atje se ju e dini vete "Replikoni" dhe "Shkruani" me njeri tjetrin deri sa te prishni telefonat apo tastierat, por thjesht ju sygjeroj te krijojme tema informuse po ashtu dhe bashkbisedime informuse sepse te gjith ne kemi dicka te vecante e cka te japim per te tjeret.

PS: dhe kte teme e bisedojme nese keni deshire :)
 
Epo...
Kam qe kur qe them... KY FORUM NUK KA NIVEL!!:D
Cdo gje qe shkruhet ketu do merret me tallje e do kaloje ne ofendime!
Nuk ka shance te besh nje shkrim tendin personale se direkte ose te bejne me burre forumi, ose te ndajne nga ky burri i forumit, e ketu po referohem jo vetem personit tim!
Dhe dicka @molecule ( po te referohem ty,ndjese nese jam gabim) Jo me larg se dje mbrema mu fshine disa komente... se nga kush se di?se perse po ashtu se di!!
Qe ky forum te kete sa me shume tema serioze... filloni hiqni njerez qe kane 2-3 ose me shume profile!
Madje eshte turp per ju si staf te mbani te tille persona...... :D
Nejseee... filloni skualifikoni keta te fundit do e shikoni do jete apo jo ecuaria me normale e ketij forumi..:)
cheerrsssss:D
E gezuar festat:)
 
Deri diku ka të drejtë Fiore , duket çdo gjë që poston të merret si shaka dhe të kthehet me shaka.
Pastaj është dhe ky problemi tjetër që pothuajse të gjithë këtu , janë chatist ( nuk e them për keq ) , por e shikojnë si një formë tjetër të chatit , pyetmë mua për këtë :D nuk ka tema që nuk fshij komente jashtë vëndit.
Dhe është dhe kjo tjetra pastaj , jemi gati të gjithë të rinj xD , kjo ndikon shumë.

Por dhe aq keq nuk është ama , është Forum i ri dhe do kohë që të formohet ashtu si ka lezet :)
 
Nuk Eshte e nevojshme te fshihen komentet ose postimet, TinkerBell ka te drejte kur thot qe eshte forum i i ri dhe ne ngjitje e siper , por ne disa tema kan ngelur shume fjale jetime komente jetime sepse Jan te fshira nga vet ju, Mos harroni jo te gjithe Jan frekuentues te vjeter si disa , respekte
 
Kush e shikon të nevojshme të hapet një temë , që ja vlen të diskutohet , e bën , siç kemi bërë të gjithë deri tani.
Për këtë nuk të duhet access AMG :)
Jemi që të gjithë njësoj nga ajo pjesë.

Sa për komentet që fshihen dhe ngelin " jetime " si thotë Buum , janë të gjitha të arsyetuara , se ndryshe humbet filli i asaj që kërkohet.

Gjithësesi , nëse të gjithë ne kontribojmë , duke filluar nga respektimi i temave njëherë , Forumi automatikisht merrë formë tjetër.
 
  • Pëlqej
Reactions: AMG
@TinkerBell te lutem mqs jemi ketu.. tek tema cfare do ti thoni mu fshine arsyen a mundet te ma thoni ju si staf?
 
@TinkerBell te lutem mqs jemi ketu.. tek tema cfare do ti thoni mu fshine arsyen a mundet te ma thoni ju si staf?
Unë përgjigjjem për atë që kam fshirë vetë , që kanë qenë të gjitha chit chate , aspak që i kanë takuar temave.
Kaq nga unë :)
Këtu nuk më kundërshton dot.
 
Unë përgjigjjem për atë që kam fshirë vetë , që kanë qenë të gjitha chit chate , aspak që i kanë takuar temave.
Kaq nga unë :)
Këtu nuk më kundërshton dot.
Te thash per mbreme une jo per para nje jave..:D
 
Te thash per mbreme une jo per para nje jave..:D
Për mbrëmë , etiketo dikë tjetër se po i drejtohesh personit të gabuar :)
Besoj më kuptove.
 
@Fiore per kete e ke?
4f133896f44ed23776b3d88eb64181f7.jpg
 
e de per kete e ca te tjera....:D
Phuuuuuuuu sa te shpejte qe jenii
Arsyeja pse u fshine??
Flm:D
 
Për mbrëmë , etiketo dikë tjetër se po i drejtohesh personit të gabuar :)
Besoj më kuptove.
He de... ja i rashe dritares.. degjoi dera!:D
 
Do ishte me mire te zgjidhje nje menyre tjeter te shkruajturi se e kemi kuptuar tashme qe je nona ironise dhe intelektit kshuqe mos u sforco me per ta vene ne dukje ne cdo gje qe shkruan.Ato postime te jane fshire nga nje prej antareve te stafit si postime jashte teme.
 
Do ishte me mire te zgjidhje nje menyre tjeter te shkruajturi se e kemi kuptuar tashme qe je nona ironise dhe intelektit kshuqe mos u sforco me per ta vene ne dukje ne cdo gje qe shkruan.Ato postime te jane fshire nga nje prej antareve te stafit si postime jashte teme.
Ouuuu?!
Dhe arsyeje qe ishin jashte teme ku eshte??
Nese si jep dote ti pergjigje.. cke qe shfryn?:D
Me nxirrni tjetrin.. 2 iken ...:D
 
Ouuuu?!
Dhe arsyeje qe ishin jashte teme ku eshte??
Nese si jep dote ti pergjigje.. cke qe shfryn?:D
Me nxirrni tjetrin.. 2 iken ...:D
Une sjam tu shfry thjeshte po te ve ne dijeni per cfare arsye te jane fshire postimet.
Ke qene vete ne nje situate pak a shume te ngjashme para disa kohesh ketu ne forum e njesoj eshte vepruar.Inatet personale me persona qe deri dje i kishit shpirtra e zemra nxirrni neper private e jo ne tema publike pasi ndoshta ty dhe atyre qe tmbajne ison ju pelqejne por per pjesen tjeter te forumit beheni te besdisshem.
 
Une sjam tu shfry thjeshte po te ve ne dijeni per cfare arsye te jane fshire postimet.
Ke qene vete ne nje situate pak a shume te ngjashme para disa kohesh ketu ne forum e njesoj eshte vepruar.Inatet personale me persona qe deri dje i kishit shpirtra e zemra nxirrni neper private e jo ne tema publike pasi ndoshta ty dhe atyre qe tmbajne ison ju pelqejne por per pjesen tjeter te forumit beheni te besdisshem.
Shih....
me cin paskem une inate personale aman??
Pastaj une sjame e atyre te PV... mua me shajne e i shaj ne publik!
Kshuqe me jepni nje proveee te vetmee ku postimet e mia jane deleguar NJE PERSONI me nick X apo Y??
He dee...
behunu serioz....
 
Shih....
me cin paskem une inate personale aman??
Pastaj une sjame e atyre te PV... mua me shajne e i shaj ne publik!
Kshuqe me jepni nje proveee te vetmee ku postimet e mia jane deleguar NJE PERSONI me nick X apo Y??
He dee...
behunu serioz....
Arsyeja tu dha jan pare si postime jashte teme e te jane fshire.
 
Arsyeja tu dha jan pare si postime jashte teme e te jane fshire.
E mire.. mos i fshini me here tjeter pra.. pa nje arsye konkrete !!
 
Shumica e replikave tuaja jane: "Po pse?" , "Jo moj jo" , "Waa mi gru" Edhe gjithmone do jet @Frank me ironite e tij qe do i rivazhdoje replikat e atyre tjerve 2 3 fish me shume. Pra kto postime ju po kerkoni te mbeten aty? Po per kte gje kemi vendos nje Chat qe nuk te fshihen postimet fol cka te duash (ne nje dhom private me X apo Y) etj etj. Forumi ka per qellim te zgjerojme njohurite me njeri tjetrin e te bashkbisedojme per TEMA.

PS: Kjo teme flet per dicka tjeter, ju po gjeni autorin se kush ju fshiu postimet, por crendesi ka kjo? kur ju vet jeni ne dijeni se ato replika jane: "Po pse?" , "Jo moj jo" , "Waa mi gru" etj etj! Gjithashtu Mirepres te madhin @Frank te leshoj nje ironi tjeter! :)
 
@molecule po c 'hyn @Frank ktu iher? Kur une isha ajo qe kerkova komentet e mia?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.