Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Mesazhe dashurie....

Leje mos e luj se pale po shto noi 0
 
Ma premto që do më durosh,edhe kur nuk do më durosh më"!.
Le me gjet burre te tille dreqo....
Lesh ke me gjet
 
Me mijera kilometra jemi larg ne larg ne largesi
Ama me zemrat tona je prane
Tek une zemer je vec ti...
Se femer tjeter zemra smban.....
 
Last edited:
Me mijera kilometra jemi larg ne larg ne kargesi
Ana me zemrat tona je prane
Tek une zemer he vec ti...
Se femer tjeter zemra smban.....
Ehaaa asigjo ste mora vesht ?????
 
Je e vegel pinko
 
Lexoi tani msuse
 
Nën dritën e Hënës lutemi të dy,
ti për mua e unë për ty.
Të qan shpirti edhe pse nuk ma thua,
lotët në sytë e tua i ke për mua.
Vdekja të ndan po ashtu edhe jeta,
veç në mite përfundojn bashk dashuritë e vërteta.
 
Një burrë iu afrua një gruas afër një pusi, dhe e pyeti: Çka janë dredhitë e grave?

Gruaja u ndal te pusi dhe filloi të qajë me zë të lartë, aq sa ta dëgjojnë banorët e fshatit!

I hutuar dhe i frikësuar burri,e pyeti: Ç’të bëri të qash dhe pse?!

Gruaja u përgjigj: Po qaj të vijnë banorët e fshatit dhe të të vrasin, ngase ti do të më dëmtosh!!

Burri i tha:- Unë nuk erdha deri këtu që të të dëmtoj, po e pata një përshtypje se je e mençur andaj të pyeta dhe nuk e kisha për qëllim të flas me ty, e as që kisha nijet të keq ta përfitoj zemrën nga fakti se je grua e bukur!

Derisa ai fliste, arritën banorët e fshatit!!

Kur u afruan, gruaja u tha: -Ky burrë, më shpëtoi atëherë kur rashë në pus!

Njerëzit filluan ta falënderojnë dhe u gëzuan me të dhe e shpërblyen për atë vepër madhështore!

Burri u çudit dhe e pyeti gruan:- Ku qëndron urtësia e asaj që veprove?

Gruaja u përgjigj: -Kështu është gruaja... nëse e dëmton,të vret,e nëse e bën të kënaqur, të bën të lumtur!

Bëhu burri i saj i dashur, do të mbulojë me dashuri e cila do të zgjas tërë jetën!
 
Dashuria eshte me veprA jo me lloqe as me bo copy paste thenie ? duani njoni tjetrrin sic shqiponja folene :p
 
Jam une ktu je ti aty
Po cdreqin do ktu ?
 
Në Ditën e Shën Valentinit ❤️ një burrë bleu tre kartolina, tre kuti me çokollata dhe tre buqeta me lule dhe shkoi të pagonte në arkë. Arkëtari i rrokullisi sytë tek ai ndërsa shikonte grupin e tij të peshqesheve dhe mërmëriti ... "ky ma hoqi trurin".
Kjo bëri që të gjithë të shikojnë këtë njeri dhe të qeshin. Kështu që burri reagoi dhe iu përgjigj atyre...

"Një set i dhuratave është për nënën time sepse babai im vdiq .....dhe ai e më mësoi mua i pari sesi ta jap dashurinë.
Pjesa tjetër është për gruan time, sepse e dua dhe ajo më mëson se si të marr dhe ta çmoj dashurinë. Dhe pjesa e fundit është për vajzën time ... sepse më takon mua ta mësoj atë se si duhet të trajtohet dhe kush duhet t’ia japë dashurinë asaj.

Çdo ditë qoftë ditë plot dashuri miq.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.