Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Mesazhe dashurie....

Ndërsa unë...do të doja një dhjetor me drita të fikura, por me njerëz që ndriçojnë!

-Bukowski
 
Ndjese?VallE duhet te te kerkoj une ty apo ti mua?

Lumturi?Me fale ti..Por une te fala vete jeten time..Kane krahasim thua??

Dashuri?E vertet ,e dashura jote isha..por ti ishe vet dashuria per mua...

Mall?Skam me..e lashe ne te djeshmen po ashtu te lashe dhe ty...E sot kam mall mungese boshllek ne zemer e ne shpirt...Te nesermen e kam akoma me shume frike?Pasi mundet te me mungoje dhe vetja ime pasi e lashe tek ty se bashku me zemren e dashurine ..Jam e mallkuar tashme asnje nuk dashuroj dot pasi shpirti im te perket vetem ty..Vetem ti mbreteron ne keshtjellen time te ashtuquajtur ZEMER...e une jame robe e saj e burgosur..
Me duaj ne heshtje,pa fjale,thjesht me duaj!Mos ma thuaj me bej te te ndjej qofte e fundit here..
Me perqafo me krahe kujtimesh e me puth me mall zemre...Jam une ajo qe ti dje deshte aq shume..
 
sikur te rilindja dhe nje here perseri do te dashuroja tyyy, nen ndricimin e henes aty ku u dehem te dyyy
 
Satkomdashtmitbofshagropen!
 
Po ku o vdeksh ishalla se po me vdes...... ah vec mos te gjetsha,
 

Krejt krejt e mir ajo, po don me kcy me mu prap prap ajo, krejt si Mona Lisa la la la la la Krejt krejt e mir ajo,
 
KUR ESHTE FTOHTE VEC TI ME NGROH,
NE VAPE VEC TI ME FRESKON,
KE LINDUR TI PER MUA,
PERVEC TEJE TJETER S'DUA!
S'E BESOJA ASNJEHERE SE DO DASHUROJA NJE KONDICIONER...
 
Shum larg u largove

Dashurine time

Nuk di pse e refuzove

Me zile te cingeroj

Se gjithmone te kujtoj

Shpresat nuk i humbi

????
 
Duaj cdo dite mos prit ta thuash sot..
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.