Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Mesazhe dashurie....

I keq behesh pasi ke qene shume i mire me njerezit e gabuar.
 
All i want for Christmas is You.....!!
 
Ehh jet o jet
E braktisura jet
Cdo qe me kthen prapa ne kohe? Ne kohen e humbur aty ku mbeten gjurmet...
Valle su mjaftove me lotet e mi?
Nuk u dehe nga mekati?
Perse je aq e padrejt me njerezit qe dashurojne?
E as atehere kur te perqafon dhimbja ste zgjat dot as gishtin e vogel por te zhyt thelle e me thell si nje rere thithese...
Na ler te vuajme,te vuajme ne heshtje ku loti ben zhurm,ku as horizonti nuk mjafton ta ngjyrosim me shkronjat e dashurise...
Ku ishe ti kur deheshim ne pafundesi?
Valle ste mjaftuan netet pa gjume?
Henat e plota qe na ndiconon rrugen dhe oret nen shi...
Per ty as boja e lapsit skishte mbarim as fletet e as shkronjat,as mendimet e as dedikimet....
Cme trazon sot me kto kujtime te heshtura me keq se varri..
As toka sme tret e as flaka sme djeg,vetem tet prekja ty dhe njeher do digjesha do pervelohesha...
Nje ze i mekur me therret ne telefon...
-Si je?.. shtangem,sme dalin fjalet...
Papritur degjoj te njejtin ze,e njejta frymarrje asgje skish ndryshuar por dukej sikur koha kish ndaluar...
Me del nje gjysem zeri si nje klithme diku larg..
-ti je?...
-po une jam,te mora per te dirur si je pasi kan kaluar shume kohe e smora asnje lajm nga ty...
Bie heshtja...
Papritur me vijne njemije gjera ne mendje,dua ti them te gjitha pernjeheresh por koha nuk premton....
Cdo kujtim kalon ne mendjen time ato dy sekonta..
Dua ta mbyll kur shoh duart qe me dridhen..
Dua ti flas me dridhet zeri..
Perse me trazon ne keto net te qeta?
Perse i zgjon ndjenjat kur mezi i mbyta,i shtypa,i varrosa kur ishin me te gjalla se kurre.. per mos tet penguar ty ne rrugen tende..
Te kam pare nga larg kur e perqafove jeten tere dashuri,nderkohe un heshta edhe kur zemra vajtonte e permalluar te mbytej ne shikimin tend..
Sot...E sotmja ska rendesi se me ke zgjohemi apo dashurohemi..
Ajo qe mbeti se shuan as djalli e as meleku i vdekjes..
Edhe pse nje pjese e shpirtit vdiq,pjesa tjeter mbledh copat e therrmuara te deshperuara nga ajo qe le ti pas...
Mos u deshpero sot,as koken pas mos e kthe,dhimbja per ty kthehet ne kujtim,dashuria ne force,ndjenjat ne drite mes tunelit,e zeri yt u zhendrrua ne jehone qe smbaron kurre...
Do te ruaj si nje thesar i cmuar ne shpirtin tim te trazuar.....
 
dashuri ku je, se as me gps spo te gjej dot. lol
 
Meshkujt jane si telefoni kapin cdo rrejt wirelessi te hapur
Ndersa femrat jane si preferojne te lidhen, me wi fi me te frote
 
Si jane femrat mor se ke harruar ta shkruash? :p
 
Last edited:
U perqendrova aq shume ndashuri saqe nuk isha e pergatitur per pengesat.
.
 
Natyra qe ne duam, ka diellin, por nuk mund te beje kurrsesi "qefin" e saj pa fortunen.
 
Permbajuni temes gjerat personale jeni inbox. Flm per mirkuptimin.

Tema: tkam xhan mizerje
 
Faleminderit, dhe une te kam shume xhan!
 
Tu thafshin duart ne rreze se e shkruajta me shume dashuri :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.