• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

MET GALA 2019: Ja çfarë veshën VIP-at në eventin më të guximshëm të vitit (FOTO)

ANGELIQUE

~Good things take time~
Staff member
ADMIN
ANETAR ✓
Mesazhe
5,177
Location
The dark side of Heaven 🥀
E hëna e parë e muajit Maj bën bashkë emrat më të njohur dhe fytyrat më të spikatura të botës së modës dhe filmit në një natë që mbahet mend gjatë. Ashtu si çdo vit, tematika e përcaktuar për këtë vit ishte “Camp: Notes on Fashion”, që kishte në qendër veshjet e ekzagjeruara e të çuditshme.

34411344123441334414344153441634417344183441934420
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
5,888
Strange people ... loving Rosie, the English Rose 🌹 😍

Kim is so short 🤦‍♀️🤭 ... she looks alright since she got nth else 2do 🧐 but never been a fan of hers : )
 
Top