MET GALA 2019: Ja çfarë veshën VIP-at në eventin më të guximshëm të vitit (FOTO)

ANGELIQUE

Heartbeat will stop one day, before the time comes
ANETAR ✓
Jul 15, 2017
5,562
8,364
113
The dark side of Heaven 🥀
E hëna e parë e muajit Maj bën bashkë emrat më të njohur dhe fytyrat më të spikatura të botës së modës dhe filmit në një natë që mbahet mend gjatë. Ashtu si çdo vit, tematika e përcaktuar për këtë vit ishte “Camp: Notes on Fashion”, që kishte në qendër veshjet e ekzagjeruara e të çuditshme.

34411344123441334414344153441634417344183441934420
 
Reactions: Jetmira and Zana

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Jan 30, 2019
7,548
4,108
113
Strange people ... loving Rosie, the English Rose 🌹 😍

Kim is so short 🤦‍♀️🤭 ... she looks alright since she got nth else 2do 🧐 but never been a fan of hers : )