Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Miqësi e vërtet apo me benefite?

Mignonne

S.E.N.T.??
STAFF
S-Mod
Regjistruar më
Gush 8, 2020
Mesazhe
49,916
Shumë njerez nuk besojn ne miqësin e sinqert te nje mashkulli dhe nje femre.
Ata shprehen se kufiri midis miqësisë dhe diçkaje më shumë është shumë i hollë. Në çdo moment mund të lindë dashuria, apo epshi midis miqve të tillë.
Dhe se historia mund te perfundoj në një miqësi me benefite,ose dhe me teper.
po ju si e konceptoni?
 
Patjeter qe ekziston miqesi e sinqerte mes gjinive te kunderta, e cila eshte e ndertuar ne nje besim reciprok dhe i pakushtezuar, i mveshur me objektiva tjera!
 
Nëse jan miq e sigurt që do shkojë e më tej
Nuk besoj se ka miqësi të "pastër" mes gjinisë së kundërt pa patur interes ndryshe të paktën njëri nga ata.
Sakt ?
 
E dhe mendimin ti??
Une e dhashe me ate qe thashe per @Rrelse n.

Mgjth po them prap ate qe kam thene para ca kohesh ktu dhe disa mu hodhen ne fyt.
"Nese ka miqesi midis nje femre dhe nje mashkulli eshre vetem sepse femra ja ka bere te qarte qe smund te kete asgje me shume. Dhe mashkulli qe pranon kete kusht e ben duke shpresuarqe ne nje moment do krijohet nje e care,nje hapesire,nje mundesi qe gjeja te shkoje me shume se miqesi."
 
Shumë njerez nuk besojn ne miqësin e sinqert te nje mashkulli dhe nje femre.
Ata shprehen se kufiri midis miqësisë dhe diçkaje më shumë është shumë i hollë. Në çdo moment mund të lindë dashuria, apo epshi midis miqve të tillë.
Dhe se historia mund te perfundoj në një miqësi me benefite,ose dhe me teper.
po ju si e konceptoni?
kshtu si thua ti esht :p
 
Asnjëher se kam kuptuar ktë një shok
E shikoj çupën nga koka tek këmbët kur ma thot ????
Treli e treli më thot kur kupton se përse e shikoj strava ?
 
Asnjëher se kam kuptuar ktë një shok
E shikoj çupën nga koka tek këmbët kur ma thot ????
Treli e treli më thot kur kuptoj se përse e shikoj strava ?
???????
 
Asnjëher se kam kuptuar ktë një shok
E shikoj çupën nga koka tek këmbët kur ma thot ????
Treli e treli më thot kur kupton se përse e shikoj strava ?
A te qeshim dhe ne?
Ca dmth treli treli?
Pirxh pirxh?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.