• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Miranda shkëlqen si shtatzënë, ekspozon këmbët seksi

Jetmira

Ocean Lovers
Contributor
PRINCESS
Mesazhe
7,627
Location
Në Hënë

Në prill ajo zbuloi se është në pritje të fëmijës së saj të tretë.
Dhe Miranda Kerr tregoi barkun e fryrë derisa mori pjesë në darkën Louis Vuitton X Cocktail Party, Beverley Hills, Los Angeles, përcjell Bota sot.

Supermodelja 35 vjeçare dukej për mrekulli në një fustan të zi të shkurtër, në të cilin ekspozoi këmbët e gjata seksi.
Ajo dukej e mahnitshme./BS/
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Jetmira

Ocean Lovers
Contributor
PRINCESS
Mesazhe
7,627
Location
Në Hënë
Miranda Kerr e,Adriana Lima 2super femra:D:D.
Zor se shikon me modele te tilla ne VictoriaSecret;);).
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,866
Kush eshte kjo moj ??
Me ndonji specie mashkull ishalla
 
Top