• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

M'ka shku menja....

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,988
Likes
5,251
#5
Seshte 'muhabet ankandi
Po tani,ne vere me mer malli te shof plaken.
Boll,me fjeta rrugeve e hoteleve vecsikur. Jam I pastrehe