Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

M'ka shku menja....

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Mar 27, 2018
Mesazhe
11,547
Pëlqime
10,381
Pikë
113
Hahahhahahahahhahahaha ma mbani mir bebin majjj se esht i vogel me mujsh . kujdes kur te fillojn me i dal kicat se do ju kafshoj :p
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Soul

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 1, 2018
Mesazhe
750
Pëlqime
1,825
Pikë
93
Hahahhahahahahhahahaha ma mbani mkr bebin majjj se esht i vogel me mujsh . kujdes kur te fillojn me i dal kicat se do ju kafshoj :p
???????? tja haj mi kicat bebit une..mojjj shtrige me shtove nepsin te bej dhe nje beb tjeter
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
Jo maj zemer boje boje pse jo une se di se kam provu akoma ate ndjenj
 

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Mar 27, 2018
Mesazhe
11,547
Pëlqime
10,381
Pikë
113
???????? tja haj mi kicat bebit une..mojjj shtrige me shtove nepsin te bej dhe nje beb tjeter[/QU Hahhahahahhahahahahahahahhahajaja hahhah hajaaa kicattt kur te shofesh qe ti dalin. Boojee nje goc te bukurr mi amannn ta veshim me fustane te shkurtraaa????
 

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Mar 27, 2018
Mesazhe
11,547
Pëlqime
10,381
Pikë
113
@Pinki vdes per nhe goce prz o zott ta vesh bukur apo nuk jan lajkatare me i gri jrejt
Hahhahahahahahahahhahahahaahaha o zottt se jan dashni me vete gocatt. Cunat jan te mire po jo aq lajkatare sa gocat. Sidomos kur i vesh bukur njeher si princesha ??
 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
19,964
Pëlqime
39,881
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Me i bo drop nickut dhe forumit!
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 13, 2017
Mesazhe
1,657
Pëlqime
4,225
Pikë
113
Location
USA
O mka shku menja per me u martuu eeeee....in the words of bujar qamili lol
 

titan

12345678987654321
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 30, 2018
Mesazhe
4,081
Pëlqime
3,787
Pikë
113
O mka shku menja per me u martuu eeeee....in the words of bujar qamili lol
Tani spo e kuptoj situaten...te jane qepur gabelet ty apo I je qepur ti atyreve?! Lol
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,306
Pëlqime
7,658
Pikë
113

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,730
Pëlqime
23,629
Pikë
113
Mosha
28
Ooooooooo mkaaaaaaa shkuuuuuu menjaaaaaaaa peeeeeeeer bakllava turke.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,557
Pëlqime
16,707
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Per fiq
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,730
Pëlqime
23,629
Pikë
113
Mosha
28
Per ashuuuuuuuuu e di @MaYaDa per cfare.
😂😂😂😂😂
 

Vin13

Energjiku i forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 5, 2018
Mesazhe
154
Pëlqime
89
Pikë
28
Mosha
28
Për një xhiro me biçikletë.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top