• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Mode apo Domethenie ?!!!!

HerculeS

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
186
Pjesa derrmuese e shoqeris civile neper account te ndryshem perdorin disa foto profili nga me te shumllojshmet , kryesisht do vecoja " pjeset trupore " , eshte mode e rinise se sotshme apo kan ndonje domethenie ?! , Jepni mendimet tuaja personale , flm.

Weda

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,438
Njeriu eshte i lire te beje cfare te doje, zakonisht njerezit qe e duan veten e tyre dhe e pelqejne pamjen e tyre nuk kane komplekse postojne.

Pjesa tjeter eshte thjesht paragjykim dhe asgje me shume.
me plq ke shkrujt tamam 😊

LUCKY-STRIKE

Jam❤️Unike❤️Vip
Princesha Forumit
Mesazhe
2,711
Mendoj se cdo njeri ka shijet e veta:
Un psh sme plq te nxjerr format trupore profil apo te pozoj vec b.... e c.... nc nc nc cn.
Dhe smendoj aspak se eshte mod apo domethenie. Por qefe qefe kjo dynja😂😂😂.
Duhet ta pranojme veten sido qe te jemi e cfare trupi te kemi. Mendimi im.🌞🌞

HerculeS

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
186
Un psh sme plq te nxjerr format trupore profil apo te pozoj vec b.... e c.... nc nc nc cn.
Normal qe cdo njeri ka shijet e veta dhe koncepti temes nuk jan shijet dhe as pranimi I vetvetes tone Sido qe te jemi , tema ka nje koncept me te thell , dhe mese normale qe cdo kush ka "qefet" e veta por eshte thjesht nje tem ku cdo kush jep mendimin e tij arsyet e tija etj dhe nuk eshte aspak paragjykuese apo diskriminuese.

ANGELIQUE

D e e p 💎 / E❤️
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,468
Un e quaj “shitje” te trupit dhe ato qe vdesin per cik vemendje nxjerrin format trupore..
Kurrsesi mode, njeriu e krijon vete moden e tij/saj !
Haha gocaaa pse ket lloj mendimi🙈

Jemi femra edhe nese nuk duam ne ,na shfaqen ne pah Format😁

Sn1ckers

t'sheqeros
I Rregjistruar/e
Mesazhe
668
Po sje ti ajo qe ka nxjer foto me ekspozim formash duke pretenduar se jane te tuat?

Apo si thote angeliqka ti thjesht bere foton se ato dolen vet :D

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,925
Eshte ne natyren e femres te ekspozoj ato pjese te cilat i konsideron pikat e saja te forta.
Nga se vjen kjo? eshte cik komplekse them une , edhe pse shume i japin ngjyra te tipit "shitje" , "inferioritet", etj
Ndoshta vjen si pasoje e kohes ku jetojme , ku cdo gje eshte fokuar ne komercializem.....dhe dashur pa dashur femren por edhe meshkullin e kemi futur ne kete proces.

Normale nuk eshte ne fakt per hir te vertetes.....por ja qe ky eshte trendi ....

Tek e fundit , syri e kerkon te bukuren....le ta kenaqim ate :p