• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Mode apo Domethenie ?!!!!

H

HerculeS

Guest
Pjesa derrmuese e shoqeris civile neper account te ndryshem perdorin disa foto profili nga me te shumllojshmet , kryesisht do vecoja " pjeset trupore " , eshte mode e rinise se sotshme apo kan ndonje domethenie ?! , Jepni mendimet tuaja personale , flm.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
U

Universal

Guest
Njeriu eshte i lire te beje cfare te doje, zakonisht njerezit qe e duan veten e tyre dhe e pelqejne pamjen e tyre nuk kane komplekse postojne.

Pjesa tjeter eshte thjesht paragjykim dhe asgje me shume.
 

Weda

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,250
Mosha
22
Njeriu eshte i lire te beje cfare te doje, zakonisht njerezit qe e duan veten e tyre dhe e pelqejne pamjen e tyre nuk kane komplekse postojne.

Pjesa tjeter eshte thjesht paragjykim dhe asgje me shume.
me plq ke shkrujt tamam 😊
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,574
Mosha
27
Mendoj se cdo njeri ka shijet e veta:
Un psh sme plq te nxjerr format trupore profil apo te pozoj vec b.... e c.... nc nc nc cn.
Dhe smendoj aspak se eshte mod apo domethenie. Por qefe qefe kjo dynja😂😂😂.
Duhet ta pranojme veten sido qe te jemi e cfare trupi te kemi. Mendimi im.🌞🌞
 
H

HerculeS

Guest
Mendoj se cdo njeri ka shijet e veta:
Un psh sme plq te nxjerr format trupore profil apo te pozoj vec b.... e c.... nc nc nc cn.
Dhe smendoj aspak se eshte mod apo domethenie. Por qefe qefe kjo dynja😂😂😂.
Duhet ta pranojme veten sido qe te jemi e cfare trupi te kemi. Mendimi im.🌞🌞
Normal qe cdo njeri ka shijet e veta dhe koncepti temes nuk jan shijet dhe as pranimi I vetvetes tone Sido qe te jemi , tema ka nje koncept me te thell , dhe mese normale qe cdo kush ka "qefet" e veta por eshte thjesht nje tem ku cdo kush jep mendimin e tij arsyet e tija etj dhe nuk eshte aspak paragjykuese apo diskriminuese.
 

ANGELIQUE

~Good things take time~
Staff member
ADMIN
ANETAR ✓
Mesazhe
5,177
Location
The dark side of Heaven 🥀
Un e quaj “shitje” te trupit dhe ato qe vdesin per cik vemendje nxjerrin format trupore..
Kurrsesi mode, njeriu e krijon vete moden e tij/saj !
Mendoj se cdo njeri ka shijet e veta:
Un psh sme plq te nxjerr format trupore profil apo te pozoj vec b.... e c.... nc nc nc cn.
Dhe smendoj aspak se eshte mod apo domethenie. Por qefe qefe kjo dynja😂😂😂.
Duhet ta pranojme veten sido qe te jemi e cfare trupi te kemi. Mendimi im.🌞🌞
Haha gocaaa pse ket lloj mendimi🙈

Jemi femra edhe nese nuk duam ne ,na shfaqen ne pah Format😁
 

Sn1ckers

t'sheqeros
ANETAR ✓
Mesazhe
1,597
Location
...
Mendoj se cdo njeri ka shijet e veta:
Un psh sme plq te nxjerr format trupore profil apo te pozoj vec b.... e c.... nc nc nc cn.
Dhe smendoj aspak se eshte mod apo domethenie. Por qefe qefe kjo dynja😂😂😂.
Duhet ta pranojme veten sido qe te jemi e cfare trupi te kemi. Mendimi im.🌞🌞
Po sje ti ajo qe ka nxjer foto me ekspozim formash duke pretenduar se jane te tuat?

Apo si thote angeliqka ti thjesht bere foton se ato dolen vet :D
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Mesazhe
2,322
Eshte ne natyren e femres te ekspozoj ato pjese te cilat i konsideron pikat e saja te forta.
Nga se vjen kjo? eshte cik komplekse them une , edhe pse shume i japin ngjyra te tipit "shitje" , "inferioritet", etj
Ndoshta vjen si pasoje e kohes ku jetojme , ku cdo gje eshte fokuar ne komercializem.....dhe dashur pa dashur femren por edhe meshkullin e kemi futur ne kete proces.

Normale nuk eshte ne fakt per hir te vertetes.....por ja qe ky eshte trendi ....

Tek e fundit , syri e kerkon te bukuren....le ta kenaqim ate :p
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,574
Mosha
27
Qe sa mu vune unazen
/me is serioze
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Jetmira

Contributor
PRINCESS
Mesazhe
6,391
Eshte pjese e shoqerise ku jetojme,ose ndryshe mode.
Edhe pse disa e konsiderojne cthurje.
Cdo njeri mund te fuse foto nga me te ndryshme.
Ne femrat i fusim te tilla foto per te bere xheloze femrat e tjera,dhe jo per tu bere pershtypje meshkujve.
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
5,888
Personalisht per mua , asnjera ... jam tip pa komplekese dhe them qe trupi apo ajo c’fare zgjedh une te me perfaqesoje mua ... me pershtatet me karakterin tim, kush jam une dhe kjo ka shume rendesi per mua .

Ama mos te le pa permendur qe ne rrjetet Shqiptare, jam ofenduar vazhdimisht per k’te arsye .... E cila me le te kuptoje qe eshte nje kompleks mentaliteti, pasi ndryshe hiqen e ndryshe sillen e plus nuk dijne te respektojne faktin dhe te bejne dallime se nga vjen , ku eshte rritur dhe nga shkruan dikush tjeter...nuk e konceptojne dhe pranojne dot , e per k’te arsye ka edhe perballje/lufte mentalitetesh.
 
Top