Modelja me gjoks te madh kerkon.........

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,790
Mosha
27
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
Një vajze japoneze, pjesë e grupit “Kano sisters”, Miko Kano, ka postuar në internet fotot që po bëjnë xhiron e botës.

Ajo i shoqëron fotot me deklaratën se po kërkon të dashur, kështu që vajzë apo djalë më i madh se 18 vjeç, mund ta kontaktojë dhe të caktojnë një takim.

Kjo çështje duket më shumë si një marketing, por fansat e saj janë dyndur me propozime për martesa dhe deklarata dashurie.

Nuk kanë faj, në fund të fundit kjo vajzë është shumë tërheqëse

 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,790
Mosha
27
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
duar te mplakura paska kjo modele....
Po nfakt ate pash dhe un te shkojn syte vet aty , por shifi xixen nuk osht keq plus qe do jet ndonje milfs e vjeter ne moshe por e re ne zanat "SUVENIR" :p kot nuk thon si vera "SA ME E VJETER AQ ME E MIRE" !
 

mogli

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
4,608
Po nfakt ate pash dhe un te shkojn syte vet aty , por shifi xixen nuk osht keq plus qe do jet ndonje milfs e vjeter ne moshe por e re ne zanat "SUVENIR" :p kot nuk thon si vera "SA ME E VJETER AQ ME E MIRE" !
Mja gjej numrin ta kpus ne mes ???
 

mogli

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
4,608
Sja kam nr ksaj tjap no1 tjeter me te njejtin gjoks ndoshta dhe me kendshem por pa duar te rrudhura qe mos te te shpifet :p !! Na le te shijojm yjet avullo ne xhungel !!
E mire ma sjell ne xhungel atehere ???
 
Top