• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Monolog

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Jetmira

Contributor
PRINCESS
Mesazhe
6,885
Kur jam e lodhur nis te flas me vete.
Nese do te me degjonte ndonje do te me merrte per te cmendur ose te semure mendore.
Une mendoj se cdo njeri ka nevoje te flase monolog,ose mendimet ti shkruaj ne leter.
Ndonjehere i bertas vetes e ndonjehere marre veten me te mira sikur te jem femije.
Ndeza kompjuterin vura nje muzike te lehte ne sfond,ne menyre qe mendimet e mia te mos behen lemsh.
E ndeshkoja veten pasi mendoja se kisha faje une per te gjitha,por jo une isha mire.
Qetesia me trishton,por qetesia i ka ca te mira.
Te pakten nuk jam e detyruar te degjoj asnje.
 
Top