Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Mos lejoni askend tju rrezoje psikologjikisht,kushdoqofte!!!

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,169
Pëlqime
41,351
Pikë
113
Mos lejoni askend tju rrezojne:
Njerezit do te jene te keqinj me ju
nese i lejoni.
Ata mund te mos jene me te vertete te keqinj,
Por thjesht,nuk mund te kene qellime te mira,qe ju te lendoheni perseri.

Mos i ler!!!
Mos ja jepni askujt privilegjin tju hedhi.

Ti dhe,vetem ti
Ke celesat e lumturise tende.
 

Dejv

Rriki tiki shija jetes.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 31, 2018
Mesazhe
3,697
Pëlqime
3,736
Pikë
113
Mosha
28
Location
Ireland

Lesbo celsa ene per ty vec tjesh happy ?
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
31,450
Pëlqime
42,312
Pikë
113
Location
?? & ??
Mos lejoni askend tju rrezojne:
Njerezit do te jene te keqinj me ju
nese i lejoni.
Ata mund te mos jene me te vertete te keqinj,
Por thjesht,nuk mund te kene qellime te mira,qe ju te lendoheni perseri.

Mos i ler!!!
Mos ja jepni askujt privilegjin tju hedhi.

Ti dhe,vetem ti
Ke celesat e lumturise tende.
Po kur ke cels kopil si i bohet ? ?
 

Passion

Banned
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,231
Pëlqime
14,546
Pikë
113
Psikollogjikisht na kane bere nje jashteqitje mu perpara shqises se nuhatjes (ne rang global),por asnjehere s'kemi per te kuptuar misionin ,edhe arsyen se perse,por do jemi gjithmone duke hedhur supozime e ide nga me te ndryshme,ku nder to mund te jete edhe e verteta qe s'ka per te dalur ndonjehere ne pah. :)
 

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,169
Pëlqime
41,351
Pikë
113
Psikollogjikisht na kane bere nje jashteqitje mu perpara shqises se nuhatjes (ne rang global),por asnjehere s'kemi per te kuptuar misionin ,edhe arsyen se perse,por do jemi gjithmone duke hedhur supozime e ide nga me te ndryshme,ku nder to mund te jete edhe e verteta qe s'ka per te dalur ndonjehere ne pah. :)
A thua? ??
Un ja leroj temen e semes per vete.??
 

nsr

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 28, 2020
Mesazhe
844
Pëlqime
1,052
Pikë
93
Mosha
53
e keni honger nganjeher kshu qe mos boni si te fort?
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
31,450
Pëlqime
42,312
Pikë
113
Location
?? & ??
Nuk eshte ndore ton nodhin tgjitha nodhin problemi eshte mos me u rrezu nga ballkoni se ik per lesh ?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top