Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Mourinho përgjigjet ashpër dhe lë konferecën: Respekt, Respekt!

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 25, 2018
Mesazhe
4,608
mourinho-401x235.jpg
Munchester Unnited humbi dje me një rezultat turpërues në kampionatin anglez përballë Tottenham duke u mundur me rezultatin 3-0.

Edhe pse në pjesën e parë djemtë e ‘Special One’ bënë një paraqitje të mirë ata nuk arritën të shënonin, ndërsa Lukaku humbi rast flagrant me portën bosh.

në pjesën e dytë gjithçka shkoi keq, ku United pësoi tre gola.

Mourinho tha pas ndeshjes se nuk e merituan humbjen dhe se nga ana taktike United nuk ka humbur.

Jo të gjithë tifozët e Manchesterit lexojnë gazeta. Shikojnë televizion. Të gjithë tifozët tonë janë shumë intelegjent. Ata u përgjigjen në mënyrë të mahnitshme. Kjo nuk mendoj që është normale për një skuadër që të humbësh në shtëpi dhe në fund ata të duartrokasin”, ka thënë Mourinho.

Sa ishte rezultati? 3-0. Ishte tri. Sa tituj të Premier Ligës kam fituar. Tri. Kjo është më shumë se 19 menaxher se bashku. Mandej kërkohet: Respekt, Respekt”, u tha ai gazetarëve.

Ne humbëm sezonin e kaluar kundër Sevillas dhe me mërit u fishkëllyem. Sot ne humbën në shtëpi dhe ne u duartrokitëm sepse ne e merituam”.

Pas kësaj Mourinho është larguar nga konferenca për shtyp duke e përsëritur disa herë fjalën “respekt” për rreth pesë minuta e të cilën e vazhdonte me thënien që ka fituar “tre tituj të Premier Ligës” më shumë se 19 menaxher të kësaj gare.

Mourinho, sipas mediave të huaja është pranë largimit nga stoli drejtues i skuadrës angleze, ndërsa si zëvendës i tij flitet Zinedine Zidane.

The post Mourinho përgjigjet ashpër dhe lë konferecën: Respekt, Respekt! appeared first on Lajmi i Fundit.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.