• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Mrekullia qe.....

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,822
Mosha
26
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
Mrekullia qe do donit te ndodhte ne keto momente...................... :
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,822
Mosha
26
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
o libo :p Un do doja te isha afer 1 miusheje bashkie ta dhunoja se mka mor malli per ato gjallesat e shpifme...!!
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
967
Welcome back ;) kjo qe ke shprehur ti nuk eshte mrekulli ... por dicka qe edhe mund te behet shum thjesht :D trust me
Që bëhet e di unë , po pse të kaloj gjithë këto ditë stresi dhe pagjumësie .. besomë nuk do doja mrekulli tjetër , të paktën jo këto dy javë :D
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,822
Mosha
26
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
Nthuq Nthuq je tu u stresu level MAX! e kisha per tjeter skeme qe te ndodhte "Mrekullia" qe ti sapo shprehe njs...nuk arrin te kuptosh lol !
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
967
Nuk njoh metoda të tjera të kësaj " mrekullie " që thua ti : /

Tema : Nuk do ishte keq , të kisha mbaruar gjithë shkollën në fakt :p
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
Princesha Forumit
Mesazhe
778
Do doja qe te ndodhte nje mbrekulli e vetme se te gjitha i kam ?
Te me kthjehej edhe nje her jeta qe kisha ??
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,822
Mosha
26
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
Do doja qe te ndodhte nje mbrekulli e vetme se te gjitha i kam ?
Te me kthjehej edhe nje her jeta qe kisha ??
MKE DHE MU :D mos e harro ket se ja fut nshpulla ti sakt cfardo qe ti bo prap un jom ;)
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
Princesha Forumit
Mesazhe
778
DERI SA VDEKJA TE NA NDAJ dhe pse mu mka dhon divorcin ktu e 25 vjet hahahaha
Haahahhaaha jalla ti larg qoft vdekja yyttt anej dhe ata jetuan te lumtur pergjithmon thuj hahaha ?????
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
A ndodhin vērtet mrekullitē?
 

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
438
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
Top