Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Mrekullia qe.....

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 22, 2018
Mesazhe
2,081
Mrekullia qe do donit te ndodhte ne keto momente...................... :
 
libin e kris apo libin e thym ? ke nga kockt ntrupin tat si libo im qe je hahahaha <3 <3
 
o libo :p Un do doja te isha afer 1 miusheje bashkie ta dhunoja se mka mor malli per ato gjallesat e shpifme...!!
 
Të merrja të gjitha provimet pa u futur fare në ato :)
Ahhh sikur ..
Welcome back ;) kjo qe ke shprehur ti nuk eshte mrekulli ... por dicka qe edhe mund te behet shum thjesht :D trust me
 
Welcome back ;) kjo qe ke shprehur ti nuk eshte mrekulli ... por dicka qe edhe mund te behet shum thjesht :D trust me
Që bëhet e di unë , po pse të kaloj gjithë këto ditë stresi dhe pagjumësie .. besomë nuk do doja mrekulli tjetër , të paktën jo këto dy javë :D
 
Nthuq Nthuq je tu u stresu level MAX! e kisha per tjeter skeme qe te ndodhte "Mrekullia" qe ti sapo shprehe njs...nuk arrin te kuptosh lol !
 
Nuk njoh metoda të tjera të kësaj " mrekullie " që thua ti : /

Tema : Nuk do ishte keq , të kisha mbaruar gjithë shkollën në fakt :p
 
Do doja qe te ndodhte nje mbrekulli e vetme se te gjitha i kam ?
Te me kthjehej edhe nje her jeta qe kisha ??
 
Do doja qe te ndodhte nje mbrekulli e vetme se te gjitha i kam ?
Te me kthjehej edhe nje her jeta qe kisha ??
MKE DHE MU :D mos e harro ket se ja fut nshpulla ti sakt cfardo qe ti bo prap un jom ;)
 
MKE DHE MU :D mos e harro ket se ja fut nshpulla ti sakt cfardo qe ti bo prap un jom ;)
Ahhahaha si ta harroj kur ma kujton vazhdimisht thnx ??
 
Ahhahaha si ta harroj kur ma kujton vazhdimisht thnx ??
DERI SA VDEKJA TE NA NDAJ dhe pse mu mka dhon divorcin ktu e 25 vjet hahahaha
 
DERI SA VDEKJA TE NA NDAJ dhe pse mu mka dhon divorcin ktu e 25 vjet hahahaha
Haahahhaaha jalla ti larg qoft vdekja yyttt anej dhe ata jetuan te lumtur pergjithmon thuj hahaha ?????
 
Toot That Whoa! Whoa!
 
A ndodhin vērtet mrekullitē?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.