• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Mund Ta Urresh Njeriun Qe Ke Dashur?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,351
Mosha
27
Un them se po, dhe jo vetem sepse mendoj, flas nga experienca personale. Dikush eshte me teper i prirur te urrej dike qe ka dashur.Te duash dike dmth ti japesh atij/asaj mundesine te te lendoje..... Dhe pas gjithe dhimbjes,qe te ka shkaktuar,e gjith dashuria kthehet ne urrejtje si ne rastin tim.
 

Senseo

Unconventional.
Staff member
Administrator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
5,818
Un them se po, dhe jo vetem sepse mendoj, flas nga experienca personale. Dikush eshte me teper i prirur te urrej dike qe ka dashur.Te duash dike dmth ti japesh atij/asaj mundesine te te lendoje..... Dhe pas gjithe dhimbjes,qe te ka shkaktuar,e gjith dashuria kthehet ne urrejtje si ne rastin tim.
Kjo eshte tema me e qelluar deri tani qe me pelqen nga ty.
Personalisht do thoja urrejtje jo thjesht eksperienc sido qe te ket qen e hidhur apo jo mesojme :)
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,588
Pika e fort qe kom .Sdi kuptimin e fjales urrejtje never did done or will do to hate someone?

Ktu qekemi njisoj

Hermmmmm
Pamvaresisht se jam ndare pa asnji shkak ndaj dikujt qe kam dashuruar
Nuk ka force per ta urryer
Thjesht e sodis ne distance...
Nuk e imponoj per asgje..
Jemi femokraci dhe zgjedhja eahte e lire....
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,588
Ahuhaaaaa jam pirv mw kohe une sa ledi e ledia kam kalu
Po ta besoj tani.... se mka ngec sharra ne gozhde per vete
Mit eine hubsche aus deutch
 

Pinki

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,251
te komentoj dhe un? :p bhooo sja kam iden . ende nk e kam njohur dashurine e vertet . por mendoj qe nk mund ta urresh nje person qe e ke dashur dikur . edhe nese te ka lenduar pa mase .:)
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,588
te komentoj dhe un? :p bhooo sja kam iden . ende nk e kam njohur dashurine e vertet . por mendoj qe nk mund ta urresh nje person qe e ke dashur dikur . edhe nese te ka lenduar pa mase .:)
Kur ta njofesh me bej nji zile
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,351
Mosha
27
Alexsandra smendoj se eshte kaq e thjesht thjesh harroje. Nc nc nc te le plag ne shpirt dhe ta kalosh me nje harres e te mbetet kujtim? Jo seshte e drejt.
 
Top