Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Mund ta urresh njeriun që ke dashur?

Jo asnjehere sido te behet largimi
 
Offff meee. Urrejtje esht pak... E perzier me neveritje me humbje respekti me humbje dhimsurije....
Kur ai personi te ben keq normale qe e urren.... E keqja esht se nuk e kupton... i thua vetes si mund nje person qe doja t m lendoj kaq shum.?
Nuk ka urrejtje me t keqe se ajo e nje personit q t ka dashur me gjith shpirt.
 
Offf
 
Jo sepse:
Perderisa ti e ke dashur ate person,do te thote qe je ndjere mire me at njeri.
I ke fal,e te ka fal dashuri,pavaresisht se si mer jeta sbesoj se do arrij ne urrejtje.
 
Ose nuk e ke dashur, ose nuk e urren. Ai person ben momentet. Nuk mund te urresh momentet e bukura qe ke kaluar me ate person. Ose mund te urresh veten, por ate jo. ?
 
Jo nuk e urrej dot sepse e para sdi te urrej persona por personin qe kam dashur jo juk mundem cfare do te kete bere ndaj meje thjesht e harroj
 
Kur mbyllet një kapitull dashurie me kalimin e kohës harrohet çdo gjë sepse do dashurosh një person tjetër që do hyj në zemrën tënde, do lidhësh jetën dhe ky person të bën të harrosh dhe të shkuarën që kshtu ska më vënd as për urrejtje dhe as inat për personin që ka qen në të shkuarën.
 
Kur ndodh nji ndarje.... normalisht partneret fajsojne njeri tjetrin e faji mbetet jetim
Kohet e para te dy fajesojne veten pse i dhuruan kohe dikujt qe sja vlente.... por pas pak kohesh jane ne gjendje ta logjikojne......

Personalisht ?? Se di se cfare eshte dashuria..... ose me sakte ja kam harruar shijen
Qekur dikush.diku.dikur me theu zemren.
As e kam mare me mundimin......

por mendoj qe po
urrehet sa tja ..... rracen
kur une jam vete i paster
ku m.... shko ti zhul
 
Ku urrehen femrat mo amani.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.