Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Natën e mirë Forumi

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

anna ana

Thjeshtesia eshte e bukur kur nis nga shpirti🙂
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
2,918
Pëlqime
3,684
Pikë
113
Naten e mire all🤗
Ma bofshi gjumin si dhe me ke u do zemra dhe shpirti 🤞
 
Reactions: HIM

Sole

Rreze dielli🌞
Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
22,958
Pëlqime
17,402
Pikë
113
Location
__
Befshi gjumin e embel🥰
Jave te mbare pacit
Aq gjum du sa edhe krevat po shtrihem mrapç 😛
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top