• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ndalohet i kërkuari për drogë, ishte dënuar me burg

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
4,598
Mosha
19
Policia ka ndaluar person tw shpallur në kërkim, i dënuar me 3 vite burg

Nga strukturat e Komisariatit të Policisë Shkodër në bashkëpunim me Forcat e Posaçme “Shqiponja” në D. V. P. Shkodër, kapet dhe ndalohet shtetasi i shpallur në kërkim Pal Pepaj, 39 vjeç, banues në fshatin Grudë e Re, Shkodër, thanë burime zyrtare nga Policia.

Ndalimi i tij u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër me vendim nr. 443 datë 30.05.2017 e ka dënuar me 3 vite burg, për veprën penale të “Kultivimi i bimëve narkotike” parashikuar nga neni 284 i Kodit Penal, shtuan të njëjtat burime.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprime të mëtejshme, njoftoi Policia.

The post Ndalohet i kërkuari për drogë, ishte dënuar me burg appeared first on Lajmi i Fundit.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Top