• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ndërkombëtarizimi i epshit

U

Universal

Guest
Epshi i shqiptareve shprehet ne gjuhen angleze. Ata qe banojne ne Shqiperi nuk kerkojne per pi… por per pu…, jo per k… por per d…

Sipas psikologes S.D kjo ka pasur efekt dhe ne veprimtarine seksuale te shqiptareve. Madje ajo hedh dyshime se edhe fertiliteti eshte cenuar pasi ka ndryshuar terminologjia.

Kjo ka shkaktuar çorientim ne vlerat e shqiptarizmes dhe te genit te shqiptarit, sic komenton antropologu dhe bio-teknologu F.K nga kolegji privat i Ujeprures e Elektrik Terminal.
Untitled.jpg909x661 146 KBLulzim Basha sheh ndikimin e Edi Rames, se jo vetem qe interesi i shqiptareve per p… eshte ulur, por eshte ngritur ai per Edi Ramen dhe k…
Untitled2.png909x661 70.6 KB


Untitled3.png909x661 74.1 KBShoqeria civile sheh me zemerim qe statistikat tregojne varferine e popúllit, pasi eshte ulur interesi per p… dhe rritur per buke.

Burimi: peshkupauje
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,783
Location
Tiranë
hajde hajde
muhabet p...pune dhe k...korrupsioni :p
 
Top