Ndertimet primitive ne xhungel

Socialdisexpert

Social_distance_expert
ANETAR ✓
Mesazhe
4,599
Vendndodhja
Tirana
Ta siguron vllai per kanadan edhe ameriken sflas dot po per europ ska shtet qe ja mer shqiperise per cilsi ne ndertim pastaj ca thon njerzit brockulla jane gje tjeter lali eri ca do bej biznes 🙂 edhe une e ti po te jemi atje kete pune do bejm !
Do bej beja me siguri por jo me kete lloj babzie e grykesie duke shkatrruar çdo gje. Eksperiencen e ndertimit qe kan firmat shqipetare, zore se e kan ato ne europ. 30vjet vetem ndertim pallatesh, ça pret.
 

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor/e
Mesazhe
17,615
Do bej beja me siguri por jo me kete lloj babzie e grykesie duke shkatrruar çdo gje. Eksperiencen e ndertimit qe kan firmat shqipetare, zore se e kan ato ne europ. 30vjet vetem ndertim pallatesh, ça pret.
Me mire akoma shqiptaret 😁 eshte pastrim leku ndertimi vlla
 

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor/e
Mesazhe
17,615
Ky eshte problemi, se eshte pastrim leku. E ke par Tiranen si eshte bere? Vl, nuk jetohet me. Katrahur, e mbipopulluar dhe pallate si kerpudha.
Une rri andej nga astiri pak me lart ska shume pallate jam rehat😛
 
Top