• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ndiheni krenar per kombesine?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
H

HerculeS

Guest
Shkurt shqip dhe paster :
Ndihem aq krenar sa ndihet edhe kombi jon ne teresi per cdo bashkekombes shqipetar!!!!
 

Buum

Jeto! Duke vrapuar nga gjithcka
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,845
E ku eshte me e embel balta se mjalta
Ne token tende ne shpine tende , njerzit bejn vendin , vendi ben tradhtare . Krenar qe jam shqiptar 🤗
 
S

Shejtone

Guest
jam mendim me @Dorina jam krenare qe jam shqiptare por je me ket qeveri se I mori njerzit ne qafe skan buke te han njerzit
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,086
A duhet të ndihem krenare për qeverinë, partitë politike?

A duhet të ndihem krenare për situatën që po kalon vendi ynë?

A duhet të ndihem krenare kur shikoj talente në fushat e sportit dhe askush nuk investon për ta?

A duhet të ndihem krenare kur shoh njerëz që e mohojnë etninë e tyre??

A duhet të ndihem krenare që fëmijë ushqehen me " shishe plastike" , fëmijë të ngujuar, vrasje në çdo orë e cep të rrugës?

A duhet të ndihem krenare kur ky vend smë ofron asgjë??

Unë ndihem krenare se jam SHQIPTARE por jo me bëmat e shqiptarëve!
TI je Maloke Jo shqiptare :p
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,086
Jam ktenare per kombin madje kur me pyetin ketu ne uk them jam nga Shqiperia e jo Kosova per tme kuptuar me mire qe jam Shqipetare 😍
ti je laleshke kosove
 

Jetmira

Contributor
PRINCESS
Mesazhe
6,391
Joo.
Shqiptaret ne cdo cep te botes njihen si hajduta/vrases/kriminel/drogaxhinj etj etj...
Qeverisemi nga skizofrenet/manjaket/mashtrueset, per cfare te jemi krenare???
Qe jemi skandal ne aspektin politik/kulturor/ekonomik/social/etj.etj..
Ju rrofte patriotizmi e kombesia me shkronja....
 

Iva

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
9,525
Joo.
Shqiptaret ne cdo cep te botes njihen si hajduta/vrases/kriminel/drogaxhinj etj etj...
Qeverisemi nga skizofrenet/manjaket/mashtrueset, per cfare te jemi krenare???
Qe jemi skandal ne aspektin politik/kulturor/ekonomik/social/etj.etj..
Ju rrofte patriotizmi e kombesia me shkronja....
[/@Jetmira nese ndihemi patriotik nuk do te thot se ndihemi krenar per keto qe ti permende.Cdo medalje ka dy ane.Me thuaj nje komb qe nuk preket mga keto fenomene qe ti the.Por ne kemi tradita,ne kemi shume dashuril dhe ne japim shpirtin per te ndihmuar nje person ne nevoje.Mbi te gjitha ne kemi nje vend shume te bukur me bukuri te rralla.Tjeter gje jane investimet dhe a jemi ku duhet.
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
5,801
Joo.
Shqiptaret ne cdo cep te botes njihen si hajduta/vrases/kriminel/drogaxhinj etj etj...
Qeverisemi nga skizofrenet/manjaket/mashtrueset, per cfare te jemi krenare???
Qe jemi skandal ne aspektin politik/kulturor/ekonomik/social/etj.etj..
Ju rrofte patriotizmi e kombesia me shkronja....
Duhet te jesh krenare per historine rrenjet Shqiptare, per ato qe luftuan ne te kaluaren dhe ndertuan kombin na dhane nje gjuhe identitet qe thelle e thelle na kane shume zili . Mos I shiko gjerat thjeshte ne siperfaqe .... jemi komb qe me
Plot krenari mund te themi qe Nuk kemi pushtuar njeri e hapur luftera e as Nuk jemi perzier ne pislleqe te tilla . Te paret tane trasheguan besen dhe humanizmin, dhe k’te nuk Ka histori qe na e mohon.
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Mesazhe
2,322
Une ndihem patriote e krenare kur lu Shqiperia ne futboll....dhe kur fiton
Quhet patriotizem ky?
 
Reactions: Iva
Top