Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ndiheni krenar per kombesine?

Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme
@Patriot i lodhur jo flm se do me dale kanceri syve nuk dua te qerrohem!
 
Shkurt shqip dhe paster :
Ndihem aq krenar sa ndihet edhe kombi jon ne teresi per cdo bashkekombes shqipetar!!!!
 
E ku eshte me e embel balta se mjalta
Ne token tende ne shpine tende , njerzit bejn vendin , vendi ben tradhtare . Krenar qe jam shqiptar ?
 
jam mendim me @Dorina jam krenare qe jam shqiptare por je me ket qeveri se I mori njerzit ne qafe skan buke te han njerzit
 
A duhet të ndihem krenare për qeverinë, partitë politike?

A duhet të ndihem krenare për situatën që po kalon vendi ynë?

A duhet të ndihem krenare kur shikoj talente në fushat e sportit dhe askush nuk investon për ta?

A duhet të ndihem krenare kur shoh njerëz që e mohojnë etninë e tyre??

A duhet të ndihem krenare që fëmijë ushqehen me " shishe plastike" , fëmijë të ngujuar, vrasje në çdo orë e cep të rrugës?

A duhet të ndihem krenare kur ky vend smë ofron asgjë??

Unë ndihem krenare se jam SHQIPTARE por jo me bëmat e shqiptarëve!

TI je Maloke Jo shqiptare :p
 
Jam ktenare per kombin madje kur me pyetin ketu ne uk them jam nga Shqiperia e jo Kosova per tme kuptuar me mire qe jam Shqipetare ?
ti je laleshke kosove
 
Joo.
Shqiptaret ne cdo cep te botes njihen si hajduta/vrases/kriminel/drogaxhinj etj etj...
Qeverisemi nga skizofrenet/manjaket/mashtrueset, per cfare te jemi krenare???
Qe jemi skandal ne aspektin politik/kulturor/ekonomik/social/etj.etj..
Ju rrofte patriotizmi e kombesia me shkronja....
 
Joo.
Shqiptaret ne cdo cep te botes njihen si hajduta/vrases/kriminel/drogaxhinj etj etj...
Qeverisemi nga skizofrenet/manjaket/mashtrueset, per cfare te jemi krenare???
Qe jemi skandal ne aspektin politik/kulturor/ekonomik/social/etj.etj..
Ju rrofte patriotizmi e kombesia me shkronja....
[/@Jetmira nese ndihemi patriotik nuk do te thot se ndihemi krenar per keto qe ti permende.Cdo medalje ka dy ane.Me thuaj nje komb qe nuk preket mga keto fenomene qe ti the.Por ne kemi tradita,ne kemi shume dashuril dhe ne japim shpirtin per te ndihmuar nje person ne nevoje.Mbi te gjitha ne kemi nje vend shume te bukur me bukuri te rralla.Tjeter gje jane investimet dhe a jemi ku duhet.
 
Joo.
Shqiptaret ne cdo cep te botes njihen si hajduta/vrases/kriminel/drogaxhinj etj etj...
Qeverisemi nga skizofrenet/manjaket/mashtrueset, per cfare te jemi krenare???
Qe jemi skandal ne aspektin politik/kulturor/ekonomik/social/etj.etj..
Ju rrofte patriotizmi e kombesia me shkronja....

Duhet te jesh krenare per historine rrenjet Shqiptare, per ato qe luftuan ne te kaluaren dhe ndertuan kombin na dhane nje gjuhe identitet qe thelle e thelle na kane shume zili . Mos I shiko gjerat thjeshte ne siperfaqe .... jemi komb qe me
Plot krenari mund te themi qe Nuk kemi pushtuar njeri e hapur luftera e as Nuk jemi perzier ne pislleqe te tilla . Te paret tane trasheguan besen dhe humanizmin, dhe k’te nuk Ka histori qe na e mohon.
 
Une ndihem patriote e krenare kur lu Shqiperia ne futboll....dhe kur fiton
Quhet patriotizem ky?
 
  • Pëlqej
Reactions: Iva
Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.