Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Ndihme!

Passion

Banned
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,230
Pëlqime
14,546
Pikë
113
Ka free ndonje antivirus se me eshte infektu pc o njerez teknike.

E youtube ngec disa here,e ne forum me del me 10-here kur hyj ajo e te verifikuarit ne jam a jo robot.
 

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,159
Pëlqime
41,353
Pikë
113
Ne forum un nuk hy asnjiher me pc ??
 

D0NZHUAN

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 11, 2019
Mesazhe
1
Pëlqime
1
Pikë
3
personalisht përdor kaspersky
por dhe norton eshte ok

provo këtë që është free https://www.kaspersky.com/free-antivirus
nqs nuk je i kënaqur provo ato nga offertat/promo

më mirë antivirus free sesa antivirusa të krakuar (modifikime files)
cdo vit bëhen oferta dhe është e lehtë të gjesh.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top