Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ndihmojeni Edisonin!!

Regjistruar më
Dhj 12, 2020
Mesazhe
1
Ju ishim lutur te gjithe SHQIPTAREVE kudo qe ndodhen ITALI,MAQEDONI,SHQIPERI,KOSOVE,GJERMANI,AUSTRI,ZVICER,AMERIKE,GREQI,TURQI,HUNGARI,SERBI,KROACI ETJ ETJ behuni te gjithe bashk edhe ndihmojeni EDISONIN E DURRESIT jepni kontribut per ta ndihmuar EDISONIN...
Edison file ose me sakt edisoni I durresit kerkon qe ta ndihmojme sadopak me zemer te madhe vetem me 1 € kontribut per ti ardhur ne ndihme te kesaj familje e lene ne harrese nga qeveria shqipetare . Edisoni punon i vetem duke lypur dhe duke mbledhur kanaçe per te siguruar familjen me ushqim veti i 6 si dhe nje vella te paralizuar per ta mbajtur me ilaqe dhe panolina . Ai jeton ne nje shtepi me qera ku nuk arrin dot ta paguan si uj edhe drita , Jane dy pension ne ate familje si EDISONI & ARTURI ( i vellai ) qe nuk ja dalin dot as per ilaqe as per ushqim ... JU LUTEM ME ZEMER E SHPIRT TE PASTER nje kontribut sado i vogel nga ju per kete familje do ishte nje sevap i madh dhe shperblim i madh ne kete jete qe jetojme .
 
ja ketu duhen ato qe shesin mend me lek e me Rolex duke bere nje lloj bamirsi duke mos shku nje here ne kafe e duke ja dhen dikujt qe vuan per buken e goje cdo dite ???????
 
Gjyna vertet ..Ky Edisoni me ka bere te qesh ne disa video qe e kam pare?Ishalla ai nr IBAN dhe ato lek shkojne ne duart e kesaj familje..ndryshe harram ato 20 € nga ana ime ?
 
Plaka ime kur bo dreken e ka perher i pjate per edisonin rjepsin ? kur iki un nlagje gerthet o mome o mome paska ardh ky budallai thot ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.