Ndihmoni forumin me share..

CIBOX

Management team
Staff member
ADMIN
Kontributor
Sep 30, 2018
184
307
63
127.0.0.1
Nese shikoni ndonje teme interesante, mund ta postoni ne rrjetet tuaja sociale duke ndihmuar kshu edhe forumin!

Ne fund te faqes keni opsionin Share dhe ne krah linket perkatese, nuk ju kushton asgje pervec se dy ose tre klikimeve.

Gjithe te mirat!
 
Reactions: Jetmira

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Nov 26, 2017
5,076
7,417
113
Ja kam.hap 1 faqe ne f.b ksaj dhe I kam nja 1980 fans me duket
 
Reactions: Ai_Tipi

CIBOX

Management team
Staff member
ADMIN
Kontributor
Sep 30, 2018
184
307
63
127.0.0.1
Ja kam.hap 1 faqe ne f.b ksaj dhe I kam nja 1980 fans me duket
Lexoje nje teme nga fillimi deri ne fund e pastaj jep mendim mbi ate teme, ideja eshte nese ka ndonje teme interesante qe ja vlen te shperndahet do ishte mire rreth forumit,
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Nov 26, 2017
5,076
7,417
113
Emo mire se sra bomba maloku i dreqit....