Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Ndjenjat e momentit me nje foto

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,890
Pëlqime
12,607
Pikë
113
 

Alda79

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Apr 12, 2020
Mesazhe
1,225
Pëlqime
1,465
Pikë
113
Mosha
25
Doli goca npenxhere
per me pa se kush po vjen
Po na vjennje djal beqar zemren tende me e marr
Oj oj oj to j lajle
Si i thuhet?? Larg qoft... 😭 ishalla mos t me iki larg kur te rritet se vetem ate kam😢😢😢
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top