Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

NDJENJAT E MOMENTIT ME NJE FOTO...

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Bjondina2019

Une Fal Por Kurr Nuk Harroj.
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 27, 2019
Mesazhe
8,546
Pëlqime
10,966
Pikë
113
Kupto thelbin e fotos
Sesht faji im po je ti perverse e te vete mendja ne gjera te tilla
Nuk ka te bej me pevers oh shqipetar thjesht jo me foto femije kaq parakalo qysss
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top