Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Ndjenjat e momentit me nje foto

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

mogli

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 24, 2017
Mesazhe
4,585
Pëlqime
5,460
Pikë
113
hahahahahhahahahaahahahahahh, tu i fut duret shoqes e:p
turp te kesh, lol
Durt i ka te beli po era ja ka fry fustanin e duket sikur durt jane te kheem na myti kolli :p
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top