• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Ndjenjat e momentit me nje foto

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
Administrator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
1,010
Mosha
24

AntiDrogA

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
278
Mosha
40
FB_IMG_1536941900387.jpg

Ariela :p
 

AntiDrogA

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
278
Mosha
40
FB_IMG_1536942093844.jpg
ky eshte himni per kosovaret :D hajgare bre
 

AntiDrogA

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
278
Mosha
40
FB_IMG_1536958855220.jpg
Foto Aparati eshte ne shitja prej nje cmimi prej 2.000.000 € te interesuarit te kontaktojne me Adm e Forumit :D
 
Top