Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ndjenjat e momentit me nje foto

@molecule @Frank @Dorina e shume te tjere
Reezohet albitri e penallti per Interin
hahahahaahahahahaahhaa cme jeni ba me keq se Juvja ju
View attachment 30975

Kam shku ne lokal duke e pa ndeshjen me 4 milanista. E di te forten? akoma pa me ardh kafja po me thonin qe sot kena me ju myt jeni dobt. Ok thash, e di thash vec gzohuni lol. Kur interi beri golin e 3 nuk kishin pike gjaku ne ftyr e thonin "Ishalla po i barazojm". Prap un asgje.....

E imagjino si i lash kur ika? Pikerisht sic ndihesh ti tani. Dite me te mira do vijn per ju. Mbani shpresa tek kriza qe ka kapluar Interin qe te kaloni ne vend te 3 poorr gjithmone Inferior do jeni si Skuader por dhe si tifoze!

Juven mos e permend sepse mund tjet ekipi me i ndyre, por gjunjezoi Atletikon. Packa se tifozet atletikos mendonin njejt si ty para ndeshjes ???

Fli gjume i qete shoku im sepse ne nuk te cojme ne Ferr. Thjesht ta bejm pam pam pam (si ato te piatekut qe na keni care derrasat 2 muaj rresht) ?
 
Kam shku ne lokal duke e pa ndeshjen me 4 milanista. E di te forten? akoma pa me ardh kafja po me thonin qe sot kena me ju myt jeni dobt. Ok thash, e di thash vec gzohuni lol. Kur interi beri golin e 3 nuk kishin pike gjaku ne ftyr e thonin "Ishalla po i barazojm". Prap un asgje.....

E imagjino si i lash kur ika? Pikerisht sic ndihesh ti tani. Dite me te mira do vijn per ju. Mbani shpresa tek kriza qe ka kapluar Interin qe te kaloni ne vend te 3 poorr gjithmone Inferior do jeni si Skuader por dhe si tifoze!

Juven mos e permend sepse mund tjet ekipi me i ndyre, por gjunjezoi Atletikon. Packa se tifozet atletikos mendonin njejt si ty para ndeshjes ???

Fli gjume i qete shoku im sepse ne nuk te cojme ne Ferr. Thjesht ta bejm pam pam pam (si ato te piatekut qe na keni care derrasat 2 muaj rresht) ?
???????????pata lum pum pum ????????
 
inspirational-positive-life-quotes-quotes-of-the-day-10-pics.jpg
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.