• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ndjenjat e momentit me nje foto

Senseo

Serendipity
Staff member
Administrator/e
Mesazhe
1,734
Likes
597
Location
Everywhere
Ai momenti kur shkon diku mysafirë , dhe fillojnë pastaj ata duke ngritur në qiellin e shtatë fëmijët e tyre , kur ti bukur fare e di sesi janë realisht , dhe fytyra vetme që mund të bësh në ato çaste , është kjo :p

View attachment 6198
 

Attachments