• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ndjenjat e momentit ne nje kenge...

Gone_With_The_Wind

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
960
Likes
735
#34

Goten prap e mushi prap ?
pa ty pa ty pa ty pa ty pa ty ?
Kurgjo so njejt pa ty ??
pa ty pa ty pa ty pa ty ????
Smuj me dasht kerkon sa ty ???????
sa ty sa ty sa ty sa ty ???
Goten prap e mushi pa ty ??
pa ty pa ty pa ty pa ty?????
 

Gone_With_The_Wind

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
960
Likes
735
#35
S'e di pse ti ike
s'muj met pas veq mike
du met pas ty afer
e urrej distancen
kujtime mendime
pom percjell si hije
masi s'jena mo
nuk jena mo nuk jena mo ??