Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ndoshta nje dite...

B3ba

Plus jamais.....
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 4, 2020
Mesazhe
2,820
Do të kthehen të gjithë , a e di ?
Dikush do të kthehet si një rrahje zemre , thjesht është larguar nga jeta jote ....
Dikush do të kthehet për të konsumuar edhe pak zemrën dhe më pas do të iki sërish ....
Dikush do të kthehet për të të vjedhur një buzëqeshje apo edhe një lot të fundit ....
Dikush do të kthehet për të të thënë se pa ty ndihet më mirë , i/e shtyrë nga krenaria e tepërt , edhe pse me të vërtetë është duke vdekur përbrenda .
Dikush do të kthehet për të të thënë që të ka dashur , por tani jo më .
Dikush do të kthehet për një përqafim , sepse ai/ajo e di mirë që ngrohtësinë që buron ,mund t'ja japësh vetëm ti .
Dikush do të kthehet për të të fyer , por ti i/e qetë dhe indiferente si gjithmonë, do ja hedhësh pa problem .
Dikush do të kthehet për të të kërkuar falje , kërkon që t'i hapësh sërish dyert e zemrës tënde , sepse e ka kuptuar që pa ty nuk mund të eci përpara , se pa ty jeta është e vrenjtur si një re e zezë , dhe ti , atë moment ,çdo të bësh.?
 
Shpresoj daja ....po humbja e djalit te halles ? na vrau keq
Zoti ja beft mir ne boten tjeter por jeta vazhdon duet me u förcu me shum
 
Do të kthehen të gjithë , a e di ?
Dikush do të kthehet si një rrahje zemre , thjesht është larguar nga jeta jote ....
Dikush do të kthehet për të konsumuar edhe pak zemrën dhe më pas do të iki sërish ....
Dikush do të kthehet për të të vjedhur një buzëqeshje apo edhe një lot të fundit ....
Dikush do të kthehet për të të thënë se pa ty ndihet më mirë , i/e shtyrë nga krenaria e tepërt , edhe pse me të vërtetë është duke vdekur përbrenda .
Dikush do të kthehet për të të thënë që të ka dashur , por tani jo më .
Dikush do të kthehet për një përqafim , sepse ai/ajo e di mirë që ngrohtësinë që buron ,mund t'ja japësh vetëm ti .
Dikush do të kthehet për të të fyer , por ti i/e qetë dhe indiferente si gjithmonë, do ja hedhësh pa problem .
Dikush do të kthehet për të të kërkuar falje , kërkon që t'i hapësh sërish dyert e zemrës tënde , sepse e ka kuptuar që pa ty nuk mund të eci përpara , se pa ty jeta është e vrenjtur si një re e zezë , dhe ti , atë moment ,çdo të bësh.?
shume perfekt ...
ajo pjesa e krenarise me pelqeu shum
te perqafoj folt.... ishalla ai dikushi te vij e mos te ike me ?
 
Ndoshta nje dite.........sdo jem aty Ku mke Len.....edhe durimi ka nje kufi
 
Ndoshta nje dite ti prap do trokasesh ne deren time, dhe un do te dua aq shum sa nuk do ta hap!
 
Ndoshta nje dite do te kuptosh gjithcka qe kam brenda meje mjafton te me shohesh ne sy njehere.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.