• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

NDRYSHE NGA C'JAM.

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Eniueda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
549
Mosha
21
Pse ...pra ...mos bej kshu se edh ti ke ber ndonjer mos bej tani si engjell ?
 

Dejv

Mos meso nga Gabimi, Meso te mos Gabosh.
I Rregjistruar/e
Mesazhe
347
Location
Ireland
@Eniueda ,Skam pse te shtirem si dikush qe sjam, thjesht kto gjona i kom bezdi, sepse menoj si do ndjehem nqs dikush tj tmi boj mu kto gjona :)
 

Eniueda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
549
Mosha
21
Ishalla je me milan :) edhe ose ka humb ska gjo se nk donim vet me bo gol ??
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
967
Mesa kujtoj , është një temë si kjo
Dhe këto chit chatet pastaj , po bëhen të bezdisshme në çdo temë :)
Besoj siç tha dhe Erla , janë muhabete privati më shumë xD
 

Dejv

Mos meso nga Gabimi, Meso te mos Gabosh.
I Rregjistruar/e
Mesazhe
347
Location
Ireland
Mesa kujtoj , është një temë si kjo
Dhe këto chit chatet pastaj , po bëhen të bezdisshme në çdo temë :)
Besoj siç tha dhe Erla , janë muhabete privati më shumë xD
Ktu jemi per veten tone, sjemi klloun ti bojm qefin te tjereve, kush bezdiset ka opsion qe tmos shofi apo lexoj ca themi e ca bejm :)
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
Princesha Forumit
Mesazhe
778
Ktu jemi per veten tone, sjemi klloun ti bojm qefin te tjereve, kush bezdiset ka opsion qe tmos shofi apo lexoj ca themi e ca bejm :)
@Dejv e ke kuptu gabim mbase sesht detyra ime me ta shpjegu por kur hapet nje tem nuk lejohen biseda jasht teme, qofte dhe ti qe hap temen sepse esht rregull i forumit .
Adminat te me korigjojn nese e kam gabim ?
 

Dejv

Mos meso nga Gabimi, Meso te mos Gabosh.
I Rregjistruar/e
Mesazhe
347
Location
Ireland
@Dejv e ke kuptu gabim mbase sesht detyra ime me ta shpjegu por kur hapet nje tem nuk lejohen biseda jasht teme, qofte dhe ti qe hap temen sepse esht rregull i forumit .
Adminat te me korigjojn nese e kam gabim ?
Ktu jemi Ok me kte qe the, un se dija rregulloren. Nuk ishte e thonme me u shpreh si bashk lexuesja e Temes me siper, sepse i bi qe e bo me ironi :)
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
967
Ktu jemi per veten tone, sjemi klloun ti bojm qefin te tjereve, kush bezdiset ka opsion qe tmos shofi apo lexoj ca themi e ca bejm :)
Je mësuar të bësh dallimin e chatit dhe Forumit ?
Nëse po , atëherë të jap unë një përgjigjje për këtë që shkruajte , ndryshe nuk ja vlen as edhe një gërmë e imja :D
 
Top