• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

NDRYSHE NGA C'JAM.

Eniueda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
909
Pse ...pra ...mos bej kshu se edh ti ke ber ndonjer mos bej tani si engjell ?

Eniueda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
909
Ishalla je me milan :) edhe ose ka humb ska gjo se nk donim vet me bo gol ??

Dejv

1+1=3
I Rregjistruar/e
Mesazhe
145
Mesa kujtoj , është një temë si kjo
Dhe këto chit chatet pastaj , po bëhen të bezdisshme në çdo temë :)
Besoj siç tha dhe Erla , janë muhabete privati më shumë xD
Ktu jemi per veten tone, sjemi klloun ti bojm qefin te tjereve, kush bezdiset ka opsion qe tmos shofi apo lexoj ca themi e ca bejm :)

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
Princesha Forumit
Mesazhe
2,025
Ktu jemi per veten tone, sjemi klloun ti bojm qefin te tjereve, kush bezdiset ka opsion qe tmos shofi apo lexoj ca themi e ca bejm :)
@Dejv e ke kuptu gabim mbase sesht detyra ime me ta shpjegu por kur hapet nje tem nuk lejohen biseda jasht teme, qofte dhe ti qe hap temen sepse esht rregull i forumit .
Adminat te me korigjojn nese e kam gabim ?

Dejv

1+1=3
I Rregjistruar/e
Mesazhe
145
@Dejv e ke kuptu gabim mbase sesht detyra ime me ta shpjegu por kur hapet nje tem nuk lejohen biseda jasht teme, qofte dhe ti qe hap temen sepse esht rregull i forumit .
Adminat te me korigjojn nese e kam gabim ?
Ktu jemi Ok me kte qe the, un se dija rregulloren. Nuk ishte e thonme me u shpreh si bashk lexuesja e Temes me siper, sepse i bi qe e bo me ironi :)

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,022
Je mësuar të bësh dallimin e chatit dhe Forumit ?
Nëse po , atëherë të jap unë një përgjigjje për këtë që shkruajte , ndryshe nuk ja vlen as edhe një gërmë e imja :D