Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë do donit të ndryshonit në jeten tuaj?

Te ndryshoja sinqeritetin dhe te mos sillesha mire me te gjithe.
 
do ndryshoja shume gjera...do doja te isha me pak inacore..me pak hakmarrse..dhe jo kaq mirkuptuse ..ne paraqitje asgje..flm zotit jam e kenaqur per ket qe jam..
 
Doja te ndryshoja karakterin pasi kam karakter te forte. Dhe besimin pasi jam tip shume mosbesuse dhe mos te respektoja kaq shume:
Pasi respektin e tepert ta marin per dobsi te tjerat jam ok, dhe te isha me pak hakmarrese.
 
I kam bërë një nder vetes, i kam kthyer kurrizin servilëve dhe kam filluar të dëgjoj vetëm zhurmën e hapave të mi.
 
Qe te jem realist menoj qe po ta kisha mundsin do ndryshoja ndonjegje , besoj te gjith do ndryshonin qoft edhe dicka te vogel por e thenmia me te bomen jan dy gjana te ndryshme
 
Pashaporten....
Australian ka lezet :p
 
“Sikur te behesha nuse dhe njehere pa dija une si nuseroja”...kjo shprehje i pershtatet jetes,sikur te me jepej mundesia dhe njehere dija une si e ndertoja!
 
Në karakter po
Të isha më pak inatçore, kokëfortë?
 
Hemm teme interesante kjo, Personalisht nuk do doja te ndryshoja shume gjera, pervec disa rasteve kur kam plagosur ose zhgenjyer disa persona.
Por mund te them me bindje te plote se asgje ne jete nuk ndodh rastesisht apo pa nje shkak.
Vertet kam "pranuar" shume "goditje" nga jeta dhe njerezit por cuditerisht ndjehem i bekuar sepse arrita te mesoj shume prej ketyre situatave.
 
Vallai asigjo sdo ndryshoja jam e kompletuar shyqyr zoti eshte treguar xhentil me mua.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.