• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ndryshimi i rregullores!

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,991
Likes
7,833
Location
127.0.0.1
#1
Sapo bera nje shtese te vogel ne rregulloren e forumit pasi po shoh qe po rregjistrohen Persona vetem per te shqetesuar te tjeret!
Per me shum lexoni me poshte:
  • Aktiviteti i antareve te saporregjistruar
Aktiviteti i antareve te saporregjistruar eshte shum i rendesishem per forumin pasi kurrsesi nuk mund te lejojme qe dikush te rregjistrohet e te shqetesoje Antaret e rregullt te forumit, kshuqe ju ftojme te merrni pjese ne forumet qe ju pershtateni me shume ne menyr qe te njiheni me antaret tjere te forumit.

Gjithashtu mund ta lexoni rregulloren te gjithen ketu: https://forum.netedy.com/threads/rregullorja-e-forumit.82/
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,991
Likes
7,833
Location
127.0.0.1
#3