Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Në botën e fantazisë..

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
869
Pëlqime
3,361
Pikë
113
Kur bëhet fjalë për filma të animuar , të gjithë mbesim içik fëmijë ( unë çik më shumë ) :p
Edhe pse i kam mësuar tanimë , mezi pres t'i rishikoj sidomos ca pjesë , sikur me qenë hera e parë..madje jo vetëm kaq , kur kam qenë e vogël shpesh herë edhe i kam imituar.

Të preferuarat e mija janë :

-Up
-Spirited Away
-Anomalisa
-Fantastic Mr Fox
-Tom and Jerry
-Peter Pan + gjithë filmat e Tinkerbellës
-Finding Nemo dhe shumë shumë të tjerë.

Për mua fantazia është gjëja më e bukur që ka ndodhur , një botë plot magji , pa limite :)

Po të preferuarat tuaja ?
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,928
Pëlqime
5,970
Pikë
113
Location
Struge

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,928
Pëlqime
5,970
Pikë
113
Location
Struge
I kuqi :p
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,928
Pëlqime
5,970
Pikë
113
Location
Struge
Fillonte ne ora 10 mengjes :D
 

Error

Banned
Regjistruar më
Dec 27, 2017
Mesazhe
11,155
Pëlqime
8,846
Pikë
113
Aquaman
Avatar
Venom.
Janë super filma ;););).
 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,110
Pëlqime
40,230
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Lupen
Nils holgersoni
Haidi etj
 

Artin

VIP
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Sep 23, 2017
Mesazhe
1,298
Pëlqime
1,899
Pikë
113
Derrkuci Çufo
Nils Holgersoni
 
Last edited:

Error

Banned
Regjistruar më
Dec 27, 2017
Mesazhe
11,155
Pëlqime
8,846
Pikë
113
Kam pare 1 pale kukulla ne tv,tituallin nuk u'a di.
Jane ato ponit e vgla madje aty edhe kengetaren sia e kane bere pjese si poni.
Jane te bukura,2-3 here i ka dhene stacioni i kukullave ;);).
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top