• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Ne Nje Lidhje,Keto Gjera Jane Me Te Demshme Se Tradhtia.

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,883
Mosha
27
IMG_6993.PNG


Tradhtia padyshim qe eshte nje menyre e shpejte
Per te vene ne rrezik nje lidhje sentimentale,por duhet thene se jane disa gjera te tjera,qe mund te jene edhe me te fuqishme se ajo.
Mesa duket,disa prej gjerave qe cojne drejte ndarjes,nisin pa u ven re,edhe kjo i ben edhe me te rrezikshme.

1- Te genjesh dhe ti fshehesh gjera partnerit.

2- Te mos shprehesh ndjenjat e tua afeksionit.

3- Te ruash inatin ne heshtje.

4- Mungesa e komunikimit.

5- Te jeshe kokeforte per qendrimet e tua dhe te mos ndryshosh kurre pozicion.

6- Te zihesh vazhdimisht per gjera te zakonshme te perditshmerise tiaj.

7- Te perulesh partnerin/en.

8- Te qendrosh ne nje lidhje sepse,te Leverdis.

9- Manipulimi.

10- Xhelozia e cmendur.

11- Te shtiresh si dikush qe nuk je ne fillim te lidhjes.

12- Te qendroni sebashku sepse,keni krijuar varesi nga njeri tjetri.

Ja pra te dashur miq duhen mare parasysh edhe keto gjera qe ne shpesh i bojme edhe pa vetedije e shkak....
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,588
Dhe lenien pas dores ndaj partnerit/es
Duke e kaluar perhere te dytin
 

Rimseb10

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,039
Pse sthu qe kur te krijosh nje lidhje duhet te abonohesh dhe tek psikologia cift .
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,109
Location
Struge
Keto postimet i ben per statistika ti?
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,883
Mosha
27
Pse te bezdisin ty??
 
Top